Přihlásit se

Spravny sport 2019

Foto: Petr NiečFoto: Petr NiečV neděli skončila sezona kolínskému béčku. To odehrálo o víkendu poslední dvě barážová utkání. Ta už ale nic neznamenala, protože Kolín B i Kutná Hora si zajistily účast v Krajské lize mužů už o druhém barážovém víkendu.

Číst dál...

Z utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňUž je rozhodnuto, už je jasno. Baráž o postup do Krajské ligy mužů vyzní úspěšně pro Kolín B a Kutnou Horu. Nepostoupí Sedlčany a do KSM spadnou Neratovice. To vše je známo dvě kola před koncem. I přesto se budou poslední dva zápasy dohrávat. O tomto víkendu.

Číst dál...

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňHokejisté kolínského béčka dnes zajíždějí k odvetě do Sedlčan. Ty v pátek porazili 10:1, ale nutno dodat, že se rozhodovalo hned na začátku, kdy kozlové nasázeli branky a bylo defacto rozhodnuto. Zápas na ledě soupeře může být úplně jiný.

Číst dál...

Z utkání proti Sedlčanům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Sedlčanům. Foto: Jan KobzáňV jednoznačnou záležitost se proměnilo páteční barážové utkání Kolína B proti Sedlčanům. Jasno bylo už po první třetině, kterou kozlové vyhráli 4:0, jasněji ještě po té druhé, kdy na světelné tabuli svítil stav 8:0.

Číst dál...

privesek hokejista