Přihlásit se
Rozpis utkání pro China Golden Dragon | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Tábor - A tým0 - 7 Porážka
2 2. kolo 14.09.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - China Golden Dragon 10 - 0 Porážka
3 3. kolo 21.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým1 - 8 Porážka
4 4. kolo 25.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým2 - 19 Porážka
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 11 - 2 Porážka
6 6. kolo 03.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým1 - 16 Porážka
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - IHC Písek - A tým2 - 5 Porážka
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - China Golden Dragon 7 - 1 Porážka
9 9. kolo 17.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - SC Kolín - A tým1 - 12 Porážka
10 10. kolo 19.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon 13 - 1 Porážka
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Porážka
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým3 - 17 Porážka
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon 6 - 3 Porážka
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - IHC Písek - A tým3 - 4 Porážka
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Tábor - A tým3 - 7 Porážka
16 16. kolo 09.11.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - China Golden Dragon 10 - 2 Porážka
17 17. kolo 16.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým4 - 8 Porážka
18 18. kolo 20.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým_ - _
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon _ - _
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým_ - _
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - China Golden Dragon _ - _
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - China Golden Dragon _ - _
23 23. kolo 07.12.2019 17:00 h China Golden Dragon - SC Kolín - A tým_ - _
24 24. kolo 11.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon _ - _
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon _ - _
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým_ - _
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon _ - _
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - IHC Písek - A tým_ - _
29 29. kolo 08.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Tábor - A tým_ - _
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - SC Kolín - A tým_ - _
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým_ - _
32 32. kolo 22.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým_ - _
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým_ - _
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým_ - _
35 35. kolo 15.01.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - China Golden Dragon _ - _
36 36. kolo 08.10.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - China Golden Dragon 16 - 0 Porážka
37 37. kolo 06.01.2020 18:07 h SC Kolín - A tým - China Golden Dragon _ - _
38 38. kolo 02.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon _ - _
39 39. kolo 18.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Porážka
40 40. kolo 13.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 9 - 2 Porážka
41 44. kolo 18.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon _ - _
42 45. kolo 23.09.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - China Golden Dragon 6 - 5 (SO) Porážka