Přihlásit se

permanentka 2020 normalni

Spravny sport 2019

Novinky na HOKEJ.CZ

 • Příklep 09.07. - 14:01
  hokej.cz: Ruský obránce Viktor Baldajev, který ve druhé poloviny sezony 2016-17 nastupoval za karlovarskou Energii, ukončil angažmá v ruském Čerepovci. Jak účastník KHL informuje na svém webu, stalo se tak po vzájemné dohodě. během uplynulého ročníku sehrál Baldajev 22 utkání KHL s bilancí gólu a dvou nahrávek.
 • Příklep 09.07. - 11:16
  hokej.cz: Švýcarský reprezentační útočník Sven Andrighetto ukončil angažmá v ruském Omsku, obě strany se dohodly na rozvázání smlouvy. Bývalý hokejista Montrealu či Colorada sehrál za Omsk 63 utkání KHL, vstřelil 13 gólů a přidal 16 nahrávek. Spekuluje se o jeho přesunu do Lausanne.
 • Příklep 09.07. - 08:45
  hokej.cz: Ruský útočník Alexander Chovanov se dočasně vrátí ze zámoří do Kazaně, kde s hokejem začínal. Hokejista Minnesoty bude podle The Athletic uvolněn vedením Minnesoty, po sezoně se k Wild zase vrátí. Kazaň má zájem také o Jevgenije Svěčnikova, jenž dosud působil v organizaci Detroitu.
 • Příklep 09.07. - 08:39
  hokej.cz: Někdejší vynikající obránce Chris Pronger ukončil působení ve vedení Florida Panthers. V klubu byl dosud viceprezidentem a asistentem generálního manažera Dalea Tallona, Pronger zároveň pracoval pro NHL v oblasti bezpečnosti hráčů. Nyní se chce věnovat podnikání, s manželkou řídí firmu, která se stará o servis pro úspěšné obchodníky a sportovce.
 • Příklep 09.07. - 08:34
  hokej.cz: Novým hlavním koučem New Jersey bude Lindy Ruff, informuje o tom nhl.com. Někdejší trenér Buffala či Dallasu nahradí u Devils kouče Alaina Nasreddineho, jenž převzal tým loni v prosinci po odvolání Johna Hynese. Generálním manažerem Ďáblů zůstává Tom Fitzgerald.
 • Příklep 08.07. - 11:20
  hokej.cz: V úterý 7. července zemřel ve věku 92 let Svatopluk Klinkovský, bývalý hokejista SK Baťa Zlín. Klinkovský hrával i za SK Prštná a Spartak Gotwaldov. O úmrtí pravděpodobně posledního žijícího hráče SK Baťa informoval zlínský klub na svém webu.
 • Příklep 07.07. - 11:57
  hokej.cz: Kanadský gólman Kevin Poulin, který má zkušenosti z NHL, bude chytat za švédský tým Björklöven IF. Bronzový medailista z olympiády 2018 nastupoval v uplynulém ročníku za farmy Detroitu a Los Angeles, v nedávné minulosti jednal o angažmá s některými kluby Tipsport extraligy.
 • Příklep 07.07. - 11:12
  hokej.cz: Ruský obránce Nikita Trjamkin by se mohl vrátit do Vancouveru, kde už v minulosti hrál. Zadák Jekatěrinburgu jedná s vedením klubu, TSN to potvrdil hráčův agent Todd Diamond. Pětadvacetiletý Trjamkin má zatím v NHL na kontě 79 utkání, 3 góly a 8 nahrávek.
 • Příklep 07.07. - 09:13
  hokej.cz: Dmitrij Kvartalnov bude nadále hlavním trenérem Kazaně, vedení účastníka KHL uplatnilo opci a úspěšného kouče udrželo. Bývalý sovětský reprezentant a útočník Bostonu přišel do Kazaně loni v červnu, představitelé klubu byli spokojeni s výsledky i s rozvojem hráčů v rámci organizace.
 • Příklep 05.07. - 09:23
  hokej.cz: Ve 37 letech ukončil kariéru Michal Kokavec, dlouholetý útočník slovenské nejvyšší soutěže a celkem pětinásobný tamní mistr. Účastník MS dvacetiletých 2003 získal tituly se Slovanem Bratislava a Žilinou, kde po příchodu z Dubnice končil uplynulou sezonu. Kokavec ukončil vrcholovou činnost ze zdravotních příčin.

Diskuse na stránkách facebooku , klikněte na velkou ikonu...

Novinky z 2. ligy

privesek hokejista

Kapela Blue Bucks