Přihlásit se

Klikněte zde !

Novinky na HOKEJ.CZ

 • Příklep 24.06. - 09:08
  hokej.cz: Ruský útočník Nikita Ščerbak končí angažmá v Los Angeles, představitelé Kings potvrdili, že bývalému hráči Montrealu nenabídnou novou smlouvu. V minulé sezoně sehrál Ščerbak za Kings jen osm utkání NHL, podle ruských médií by jeho další kroky mohly směřovat do Avangardu Omsk.
 • Příklep 24.06. - 08:03
  hokej.cz: William Karlsson prodlouží smlouvu s Vegas Golden Knights, podle Pierra LeBruna z TSN by mělo jít o osmiletý kontrakt. Celkově si má vydělat 47,2 miliónů dolarů. Šestadvacetiletý hokejista sehrál v minulé sezoně 82 utkání NHL, vstřelil 24 gólů a přidal 32 nahrávek.
 • Příklep 23.06. - 21:08
  hokej.cz: Pokud se 38letý švédský obránce Niklas Kronwall rozhodne pokračovat ve své bohaté kariéře, kterou asi nejlépe vystihuje členství v Triple Gold Clubu, v Detroitu by mu drželi místo. V tomto duchu se nechal slyšet generální manažer Red Wings a bývalý kapitán klubu Steve Yzerman. Kronwallovi skončila po minulé sezoně sedmiletá smlouva s ročním platem...
 • Příklep 23.06. - 12:36
  hokej.cz: Útočník Tomáš Káňa se po roce v polském týmu Zaglebie Sosnowiec vydává za novou štací. Podruhé v kariéře si vyzkouší hokej na Britských ostrovech, opavský rodák podepsal smlouvu s Milton Keynes Lightning. V minulosti už si vyzkoušel zajímavá angažmá třeba v Kazachstánu či Rumunsku.
 • Příklep 22.06. - 20:50
  hokej.cz: Liberecký brankář Lukáš Pařík je prvním českým hokejistou, který uspěl v letošním draftu NHL. Účastníka posledního MS osmnáctiletých si ze 87. pozice zamluvili Los Angeles Kings. Pařík v minulé sezoně chytal Chance ligu v barvách Benátek nad Jizerou.
 • Příklep 22.06. - 20:43
  hokej.cz: Patrick Marleau a Toronto? Tohle spojení je po dvou sezonách u konce. Vedení Maple Leafs vyměnilo devětatřicetiletého veterána do Caroliny, kam navrch poslalo volby v prvním a sedmém kole následujícího draftu. Toronto obdrželo volbu v šestém kole draftu 2020.
 • Příklep 22.06. - 12:54
  hokej.cz: Vítěz Gagarinova poháru z roku 2014, kanadský útočník Francis Paré, po dvou letech v Jekatěrinburgu mění angažmá. Nově bude působit v běloruském Minsku. Jednatřicetiletý hokejista dříve působil v Ženevě, Turku, Magnitogorsku či Bratislavě. V minulém ročníku zaznamenal za Avtomobilist v 63 zápasech 36 bodů.
 • Příklep 22.06. - 10:16
  hokej.cz: Německý útočník Brooks Macek se po roce v zámoří vrací do Evropy. Ve Vegas Golden Knights, se kterými podepsal minulé léto roční smlouvu se neprosadil, hrál jen v záložním týmu Chicago Wolves, se kterým však došel až do finále AHL. Navzdory tomu, že v celkových 81 duelech zapal 66 bodů, se rozhodl boj o...
 • Příklep 21.06. - 20:34
  hokej.cz: Fin Joonas Donskoi, který od sezony 2015/16 působil v San Jose Sharks, se možná vydá za novou výzvou. Útočník, který v minulé sezoně během 80 zápasů zaznamenal 37 bodů, podle všeho informoval svého současného zaměstnavatele, že by si chtěl otestovat, jakou cenu bude mít na trhu s volnými hráči. Jeho dosavadní kontrakt mu ročně...
 • Příklep 21.06. - 20:20
  hokej.cz: Už v minulých dnech hokej.cz informoval o tom, že útočník Ondřej Kopta, který v minulé sezoně oblékal dres Přerova, ale převážně Vsetína, míří do francouzského Nice. Mužstvo z jihovýchodní části Francie teď Koptův příchod na svém webu potvrdilo. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Plzně už za sebou má taky angažmá ve Slavii, Litoměřicích či Hradci Králové.

Diskuse na stránkách facebooku , klikněte na velkou ikonu...

Novinky z 2. ligy

privesek hokejista

Kapela Blue Bucks