Novinky na HOKEJ.CZ

• Příklep 20.08. - 12:47
    hokej.cz: Hokejisté Liptovského Mikuláše začnou extraligovou sezonu 2018-19 mimo vlastní stadion. Ten aktuálně prochází rekonstrukcí, kterou nestihnou dokončit do začátku soutěže. Svěřenci trenéra Antona Tomka budou trénovat v Ružomberoku, domácí zápasy pak hrát ve Spišské Nové Vsi. Domů by se měli vrátit 21. října.
  • Příklep 20.08. - 10:04
    hokej.cz: Na přípravném kempu v Přerově se Miloši Říhovi hlásil i útočník Václav Karabáček, který v uplynulé sezoně hrál AHL za Rochester a ECHL za Cincinnati. Nový lodivod národního týmu má k dispozici celkem 35 hráčů – čtyři brankáře, dvanáct obránců a devatenáct útočníků.
  • Příklep 20.08. - 09:14
    hokej.cz: Český útočník Dominik Hrníčko neuspěl na zkoušce ve slovenském Zvolenu, trenér Andrej Podkonický se s ním rozloučil po domácím Memoriálu Pavla Zábojníka. Hrníčko naposledy hrál za Benátky nad Jizerou, kromě 173 klání ve druhé nejvyšší soutěži má dvaadvacetiletý liberecký odchovanec na kontě i 12 startů mezi tuzemskou elitou.
  • Příklep 19.08. - 20:54
    hokej.cz: Scottie Upshall zabojuje o smlouvu u Oilers. Přijal pozvánku na kemp. Čtyřiatřicetiletý Kanaďan strávil minulou sezonu v St. Louis (63 utkání, 7+12).
  • Příklep 19.08. - 20:01
    hokej.cz: Až do 59. minuty zůstávalo v přátelském utkání mezi Lincem a Českými Budějovicemi skóre na 0:0. V závěru utkání však domácí tým – účastník EBEL – výborného Jana Strmeně překonal a rozhodl o vítězství. EHC Black Wings Linz – ČEZ Motor České Budějovice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0). Branka a nahrávky: 59. Silva (Schofield, Lebler).
  • Příklep 19.08. - 14:30
    hokej.cz: Bruslařský klub ve třech zápasech Slezského poháru v Opavě nenašel přemožitele. V posledním utkání turnaje přemohl polskou Osvětim v prodloužení. Havlíčkův Brod – Osvětim 5:4 po prodloužení (1:0, 1:3, 2:1 – 1:0). Branky a nahrávky: 9. Chlubna (Pejchal, Třetina), 28. Třetina (Voříšek), 43. Semrád, 47. Voříšek (Přidal), 64. Milfait (Třetina) – 32. S. Kowalowka...
  • Příklep 19.08. - 12:55
    hokej.cz: Dvaatřicetiletý Vojtěch Kloz se po sezoně ve Velké Británii vrací do francouzské nejvyšší soutěže. Někdejší hokejista Karlových Varů posílil Chamonix.
  • Příklep 18.08. - 17:46
    hokej.cz: Hokejisté Slovanu Bratislava se rozloučili s Memoriálem Zbyňka Kusého remízou 2:2 s Vladivostokem. Bonusový bod získal díky nájezdům ruský celek. HC Slovan Bratislava – Admiral Vladivostok 2:2 (2:1, 0:1, 0:0). Branky a nahrávky: 4. Sukel (Červený), 20. Lunter (Buc) – 10. Mereskin (Glazačev, Kozlovskij), 26. Konkov (Vikharev).
  • Příklep 17.08. - 15:57
    hokej.cz: Třicetiletý kanadský útočník Matt Frattin se po krátkém působení ve švýcarském Lausanne vrací do kazašské Astany, za kterou loni ve 42 utkáních zaznamenal 29 bodů (11+18). Jeho krajan, stejně starý zadák Karl Stollery, který má ve sbírce bronz z OH v Pchjongčchangu, v KHL mění lotyšskou Rigu za finský Jokerit.
  • Příklep 17.08. - 15:44
    hokej.cz: Slovinský útočník Rok Tičar v KHL znovu mění dres. Po Slovanu Bratislava, Jekatěrinburgu, Nižném Novgorodu a Novosibirsku bude hájit barvy čínského Kunlunu. Účastník devíti MS a posledních dvou turnajů pod pěti kruhy působí v Kontinentální lize už od sezony 2014-15, na kontě má 213 startů a 98 bodů (44+54).

Diskuse na stránkách facebooku , klikněte na velkou ikonu...