Přihlásit se

Dotace 2017

Narozeniny slaví

Šimon Protiva
Šimon Protiva
20.10.2006 - 11 let
Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
25.10.2006 - 11 let
Jan Hora
Jan Hora
26.10.2009 - 8 let
Luboš Kuzďas
Luboš Kuzďas
30.10.2007 - 10 let
Jakub Fizer
Jakub Fizer
31.10.2009 - 8 let
Jakub Král
Jakub Král
03.11.2004 - 13 let
Jiří Konvalinka
Jiří Konvalinka
05.11.2010 - 7 let
Matěj Terč
Matěj Terč
07.11.2005 - 12 let
Filip Svoboda
Filip Svoboda
08.11.2003 - 14 let
Nicol Jelínková
Nicol Jelínková
10.11.2008 - 9 let
Martin Barták
Martin Barták
12.11.1990 - 27 let
Kryštof Laube
Kryštof Laube
14.11.2000 - 17 let
Jaroslav Kedršt
Jaroslav Kedršt
15.11.1990 - 27 let
Daniel Vinklát
Daniel Vinklát
16.11.2008 - 9 let
Lukáš Milaniak
Lukáš Milaniak
19.11.1999 - 18 let
Dominik Zumr
Dominik Zumr
20.11.1993 - 24 let

phh banner750x100 universal

Aktuality z mládeže SC Kolín

Náborové video

privesek hokejista

Utkání mládeže

Poslední zápasy
Regionální liga staršího dorostu
Datum ne, 15. říj. 2017 Beginn 17:00
HC Poděbrady - SD
HC Poděbrady - SD
SC Kolín - SD
SC Kolín - SD
1:2

Regionální liga mladšího dorostu
Datum ne, 15. říj. 2017 Beginn 11:00
HC Opočno - MD
HC Opočno - MD
SC Kolín - MD
SC Kolín - MD
0:12

8.třída - žákovská liga
Datum ne, 15. říj. 2017 Beginn 00:00
SC Kolín - 8. třída
SC Kolín - 8. třída
HC Chrudim - 8.třída
HC Chrudim - 8.třída
3:1

7.třída - žákovská liga
Datum ne, 15. říj. 2017 Beginn 00:00
SC Kolín - 7. třída
SC Kolín - 7. třída
SK Sršni Kutná Hora - 7. třída
SK Sršni Kutná Hora - 7. třída
8:9

6.třída - žákovská liga
Datum ne, 15. říj. 2017 Beginn 00:00
SC Kolín - 6. třída
SC Kolín - 6. třída
HC Chrudim - 6.třída
HC Chrudim - 6.třída
16:0

5.třída - žákovská liga
Datum ne, 15. říj. 2017 Beginn 00:00
SC Kolín - 5. třída
SC Kolín - 5. třída
SK Sršni Kutná Hora - 5. třída
SK Sršni Kutná Hora - 5. třída
-:-

8.třída - žákovská liga
Datum so, 14. říj. 2017 Beginn 12:00
HC Bílí Tygři Liberec - 8. třída
HC Bílí Tygři Liberec - 8. třída
SC Kolín - 8. třída
SC Kolín - 8. třída
7:4

6.třída - žákovská liga
Datum so, 14. říj. 2017 Beginn 10:00
HC Bílí Tygři Liberec - 6. třída
HC Bílí Tygři Liberec - 6. třída
SC Kolín - 6. třída
SC Kolín - 6. třída
8:3

5.třída - žákovská liga
Datum so, 14. říj. 2017 Beginn 10:00
HC Letci Letňany - 5. třída
HC Letci Letňany - 5. třída
SC Kolín - 5. třída
SC Kolín - 5. třída
18:4

7.třída - žákovská liga
Datum so, 14. říj. 2017 Beginn 00:00
HC Letci Letňany - 7. třída
HC Letci Letňany - 7. třída
SC Kolín - 7. třída
SC Kolín - 7. třída
5:1

8.třída - žákovská liga
Datum st, 11. říj. 2017 Beginn 17:00
SC Kolín - 8. třída
SC Kolín - 8. třída
Mountfield HK, a.s. - 8. třída
Mountfield HK, a.s. - 8. třída
0:9

Regionální liga mladšího dorostu
Datum ne, 08. říj. 2017 Beginn 17:00
HC Náchod - MD
HC Náchod - MD
SC Kolín - MD
SC Kolín - MD
1:8

Regionální liga staršího dorostu
Datum ne, 08. říj. 2017 Beginn 00:00
SK Sršni Kutná Hora - SD
SK Sršni Kutná Hora - SD
SC Kolín - SD
SC Kolín - SD
2:4

6.třída - žákovská liga
Datum so, 07. říj. 2017 Beginn 09:30
SC Kolín - 6. třída
SC Kolín - 6. třída
HC Dynamo Pardubice - 6. třída
HC Dynamo Pardubice - 6. třída
5:7

8.třída - žákovská liga
Datum so, 07. říj. 2017 Beginn 00:00
SC Kolín - 8. třída
SC Kolín - 8. třída
HC Dynamo Pardubice - 8. třída
HC Dynamo Pardubice - 8. třída
0:10

Zimní stadion