Přihlásit se

Spravny sport 2019

<< < listopad 2019 > >>
po út st čt so ne
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 01
3 událostí v měsíci listopad 2019 3 událostí v měsíci listopad 2019
Narozeniny
PictureMartin Barták - KOL (29)
1 událost dne 12. listopad 2019
Narozeniny
PictureJaroslav Kedršt - KOL (29)
1 událost dnes 15. listopad 2019
Narozeniny
PictureDominik Zumr - KOL (26)
1 událost dne 20. listopad 2019

Poslední utkání A týmu

2. liga
Datum so, 09. lis. 2019 Beginn 17:07
SC Kolín - A tým
Kolín
10:2 China Golden Dragon
China

Příští utkání A týmu

2. liga
Datum so, 16. lis. 2019 Beginn 17:00
HC Příbram - A-tým
Příbram
-:- SC Kolín - A tým
Kolín
Výsledky kola & Tabulka pořadí 2. liga - Střed


  Výsledky kola [Střed] - 10. kolo (19.10.2019)

sobota, 19.10.2019 - 10. kolo
17:07 h SC Kolín - A tým 4 - 2
18:00 h HC David Servis ČB - A tým 13 - 1
18:00 h HC Tábor - A tým 2 - 4
18:00 h IHC Písek - A tým 2 - 3

Tabulka pořadí

Pořadí   Tým Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Postup (2) SC Kolín - A tým 10 8 0 2 23 52 27 25
2 Postup (3) HC Kobra Praha - A tým 10 8 0 2 23 50 30 20
3 Postup (4) HC Klatovy - A tým 10 7 0 3 21 51 24 27
4 Sestup (1) HC Tábor - A tým 10 7 0 3 21 40 16 24
5 Beze změny (5) HC Příbram - A-tým 10 5 0 5 14 55 35 20
6 Postup (7) HC David Servis ČB - A tým 10 3 0 6 10 39 43 -4
7 Sestup (6) IHC Písek - A tým 10 2 0 6 8 26 41 -15
8 Beze změny (8) China Golden Dragon 10 0 0 10 0 11 108 -97


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odehráno W = Vítězství D = Remízy L = Prohry Pts = Body SF = Skóre SA = Skóre proti +/- = Rozdíl

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Kolín 16 77:43 36
2 Kobra Praha 16 89:55 35
3 Příbram 17 103:53 32
4 Tábor 17 75:32 32
5 Klatovy 16 83:50 30
6 David Servis ČB 16 62:65 19
7 Písek 17 47:74 16
8 China 19 32:196 1

Následující utkání A týmu

so, 16. lis. 2019 17:00
Příbram Kolín -:-

st, 20. lis. 2019 18:07
Kolín Kobra Praha -:-

so, 23. lis. 2019 17:30
Klatovy Kolín -:-

st, 27. lis. 2019 18:07
Kolín Písek -:-

so, 30. lis. 2019 18:00
Tábor Kolín -:-