Přihlásit se

Spravny sport 2019

<< < leden 2020 > >>
po út st čt so ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
3 událostí v měsíci leden 2020 3 událostí v měsíci leden 2020
Narozeniny
PictureMarek Němec - KOL (26)
1 událost dne 09. leden 2020
Narozeniny
PicturePetr Morkes - KOL (31)
1 událost dne 15. leden 2020
Narozeniny
PictureAntonín Kadlec - KOL (22)
1 událost dne 17. leden 2020

Poslední utkání A týmu

2. liga
Datum so, 11. led. 2020 Beginn 18:30
China Golden Dragon
China
1:11 SC Kolín - A tým
Kolín

Příští utkání A týmu

2. liga
Datum so, 18. led. 2020 Beginn 17:00
HC Příbram - A-tým
Příbram
-:- SC Kolín - A tým
Kolín
Výsledky kola & Tabulka pořadí 2. liga - Střed


  Výsledky kola [Střed] - 27. kolo (28.12.2019)

středa, 18.12.2019 - 27. kolo
19:00 h IHC Písek - A tým SC Kolín - A tým 0 - 6
sobota, 28.12.2019 - 27. kolo
18:00 h HC Tábor - A tým HC David Servis ČB - A tým 6 - 2

Tabulka pořadí

Pořadí   Tým Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Beze změny (1) SC Kolín - A tým 27 20 0 6 60 125 71 54
2 Beze změny (2) HC Příbram - A-tým 27 18 0 8 54 156 84 72
3 Beze změny (3) HC Kobra Praha - A tým 27 18 0 9 53 150 103 47
4 Beze změny (4) HC Tábor - A tým 27 17 0 10 50 118 62 56
5 Beze změny (5) HC Klatovy - A tým 27 18 0 8 50 120 81 39
6 Beze změny (6) HC David Servis ČB - A tým 27 11 0 14 35 99 111 -12
7 Beze změny (7) IHC Písek - A tým 27 6 0 17 22 73 128 -55
8 Beze změny (8) China Golden Dragon 27 0 0 27 0 55 256 -201


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odehráno W = Vítězství D = Remízy L = Prohry Pts = Body SF = Skóre SA = Skóre proti +/- = Rozdíl

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Kolín 31 151:77 69
2 Tábor 31 156:68 62
3 Kobra Praha 31 173:114 62
4 Příbram 31 179:94 61
5 Klatovy 31 137:87 58
6 David Servis ČB 31 118:125 41
7 Písek 31 91:151 27
8 China 37 69:358 1

Následující utkání A týmu

so, 18. led. 2020 17:00
Příbram Kolín -:-

st, 22. led. 2020 18:07
Kolín Kobra Praha -:-

so, 25. led. 2020 17:30
Klatovy Kolín -:-

st, 29. led. 2020 18:07
Kolín Písek -:-

so, 01. úno. 2020 18:00
Tábor Kolín -:-