Přihlásit se

2. třída - zprávy

Titulek Datum úpravy Autor Zobrazení
Změna času středečního tréninku 12. 03.2019 07:09 Veronika Lapšanská 45
Přátelský turnaj v Čáslavi 23.3.2019 11. 03.2019 10:44 Veronika Lapšanská 68
Mistrovský turnaj v Nymburce 10.3.2019 27. 02.2019 15:40 Veronika Lapšanská 75
Schůzka rodičů 25.2.2019 20. 02.2019 11:35 Veronika Lapšanská 81
Mistrovský turnaj v Kolíně 10.2.2019 08. 02.2019 06:57 Veronika Lapšanská 160
Přátelské utkání s HC Čáslav 19.1.2019 15. 01.2019 16:48 Veronika Lapšanská 162
Mistrovský turnaj v Mladé Boleslavi 13.1.2019 11. 01.2019 08:02 Veronika Lapšanská 171
Zápas rodičů proti dětem 23.12.2018 18. 12.2018 07:27 Veronika Lapšanská 167
Předvánoční turnaj ve Vlašimi 16.12.2018 14. 12.2018 17:04 Veronika Lapšanská 223
Mistrovský turnaj v Nymburce 9.12.2018 05. 12.2018 09:01 Veronika Lapšanská 188
Přátelské utkání v Kolíně 2.12.2018 22. 11.2018 10:19 Veronika Lapšanská 223
Přátelské utkání v Kutné Hoře 18.11.2018 09. 11.2018 10:32 Veronika Lapšanská 256
Mistrovský turnaj v Kolíně 3.11.2018 01. 11.2018 20:53 Veronika Lapšanská 297
Přátelské utkání v Poděbradech 28.10.2018 26. 10.2018 20:08 Veronika Lapšanská 238
Mistrovský turnaj v Mladé Boleslavi 13.10.2018 04. 10.2018 21:32 Veronika Lapšanská 366
Přátelský turnaj v Nymburce - 23.9.2018 17. 09.2018 07:11 Veronika Lapšanská 291
Modelové utkání v rámci Týdne hokeje - 18.9.2018 14. 09.2018 08:14 Veronika Lapšanská 254
Turnaj v Chrudimi 16.9.2018 05. 09.2018 21:27 Veronika Lapšanská 307
Přátelské utkání s Čáslaví 30. 08.2018 19:31 Veronika Lapšanská 243
Schůzka s trenérem 26. 08.2018 19:58 Veronika Lapšanská 241

Číslo účtu 2. třída

1643276013/3030

privesek hokejista

1. třída - Úklid kabiny

3. 9. - 16. 9. 2018                    Štus
17. 9. -30. 9. 2018                   Budík
1. 10. - 14. 10. 2018                Miška M.
15. 10. - 28. 10. 2018              Strnad 
29. 10. - 11. 11. 2018              Málek
12. 11. - 25. 11. 2018              Keltner
26. 11. - 9. 12. 2018                Miška O.
10. 12. - 23. 12. 2018              Vančura
24. 12. 2018 - 6. 1. 2019          Simon
7. 1. - 20. 1. 2019                    Tomek
21. 1. - 3. 2. 2019                    Kalina
4. 2. - 17. 2. 2019                    Jorda

2. třída - Úklid kabiny

10.12. - 16.12.       Novotný Daniel

17.12. - 23.12.       Ferko Richard

31.12. - 6.1.           Fizer Jakub

7.1. - 13.1.             Hanc Michal

14.1. - 20.1.           Kaiser Šimon

21.1. - 27.1.           Mucha Tomáš

28.1. - 3.2.             Müller Martin

4.2. - 10.2.             Rak Denis

11.2. - 17.2.           Skokanová Nikola

18.2. - 24.2.           Bratánek David

25.2. - 3.3.             Dušek Martin

4.3. - 10.3.             Kratochvíl Robin

11.3. - 17.3.           Zahradníček Martin

18.3. - 24.3.           Novotný Daniel

25.3. - 31.3.           Čepelák Štěpán