Přihlásit se

 

V neděli 16.9.2018 se zúčastnímu Memoriálu Tomáše Meduny v Chrudimi pro ročník 2010 a 2011. Hrát se bude 3 na 3. Začátek turnaje v 8:00, konec turnaje cca 17:00, sraz v 7:45. Doprava vlastní. Oběd mají děti zajištěný, budu vybírat 95,- Kč.

 

Soupiska: Čepelák, Ferko, Hanc, Kaiser, Kratochvíl, Mucha, Müller, Pokorný, Rak, Skokanová 

 

8:00 9:00 PREZENCE    
         
         
    domácí hosté  
8:20 8:55 PARDUBICE HK  
8:55 9:30 CHRUDIM KOLÍN  
    uprava ledu + soutěž 9:50    
10:10 10:45 HK NACHOD 11:00 obed CR, HK
10:45 11:20 KOLÍN PARDUBICE 11:50 obed PCE
    uprava ledu    
11:50 12:25 KOLÍN NACHOD 12:45 obed N, K
12:25 12:00 CHRUDIM HK  
    uprava ledu    
13:20 13:55 CHRUDIM PARDUBICE  
13:55 14:30 HK KOLÍN  
    uprava ledu    
14:50 15:25 NACHOD PARDUBICE  
15:25 16:00 NACHOD CHRUDIM  
         
         
16:20 17:00 VYHLÁŠENÍ    
 
 

Číslo účtu 2. třída

1643276013/3030

privesek hokejista

1. třída - Úklid kabiny

3. 9. - 16. 9. 2018                    Štus
17. 9. -30. 9. 2018                   Budík
1. 10. - 14. 10. 2018                Miška M.
15. 10. - 28. 10. 2018              Strnad 
29. 10. - 11. 11. 2018              Málek
12. 11. - 25. 11. 2018              Keltner
26. 11. - 9. 12. 2018                Miška O.
10. 12. - 23. 12. 2018              Vančura
24. 12. 2018 - 6. 1. 2019          Simon
7. 1. - 20. 1. 2019                    Tomek
21. 1. - 3. 2. 2019                    Kalina
4. 2. - 17. 2. 2019                    Jorda

2. třída - Úklid kabiny

10.12. - 16.12.       Novotný Daniel

17.12. - 23.12.       Ferko Richard

31.12. - 6.1.           Fizer Jakub

7.1. - 13.1.             Hanc Michal

14.1. - 20.1.           Kaiser Šimon

21.1. - 27.1.           Mucha Tomáš

28.1. - 3.2.             Müller Martin

4.2. - 10.2.             Rak Denis

11.2. - 17.2.           Skokanová Nikola

18.2. - 24.2.           Bratánek David

25.2. - 3.3.             Dušek Martin

4.3. - 10.3.             Kratochvíl Robin

11.3. - 17.3.           Zahradníček Martin

18.3. - 24.3.           Novotný Daniel

25.3. - 31.3.           Čepelák Štěpán