Přihlásit se
Letní příprava se týká všech dětí ročníku 2011, tj. první i druhá školní třída. První trénink bude v pondělí 6.5.2019.
 
Tréninky:
 
Pondělí: 15:10 - 16:30 - tělocvična 4. ZŠ Kolín
- děti ze 4. ZŠ si vyzvedne trenér z družiny (prvňáky i druháky)
- děti mimo 4. ZŠ - sraz ve 14:55 u bočního vchodu (u tělocvičny), zde si děti vyzvedne trenér, rodiče do prostoru školy nesmí
- po tréninku si děti vyzvednete před hlavním vchodem do školy
 
Středa: 14:15 - 15:30 - tělocvična 4. ZŠ
- děti ze 4. ZŠ si vyzvedne trenér z družiny (prvňáky i druháky)
- děti mimo 4. ZŠ - sraz ve 14:00 u bočního vchodu (u tělocvičny), zde si děti vyzvedne trenér
- po tréninku si děti vyzvednete před hlavním vchodem do školy, pokud někdo bude zůstávat ve škole - napište mi vždy ráno, trenér zase do družiny děti vrátí
 
Čtvrtek 15:15 - 16:00 - POZOR ZMĚNA ČASU TRÉNINKU!
- Arena - Fit Studio, Rimavské Soboty 992, Kolín 2
- děti ze 4. ZŠ budou mít odvod zajištěný ze školy (prvňáci i druháci)
- děti mimo 4. ZŠ sraz před Arenou v 15:00
- děti do Areny nepotřebují boty, cvičí tam bosy
- po tréninku si všechny děti vyzvednou rodiče, nikdo se nevrací do školy
 
Pomůcky do tělocvičny:
- švihadlo, tenisák, fotbalový míč, florbalka + míček
 
Ve středu 8.5.2019 je trénink ZRUŠENÝ!
 
Ve čtvrtek 9.5.2019 je ředitelské volno, trénink v Areně BUDE! Sraz v 15:00 před Arenou!

Číslo účtu 2. třída

1000166056/3050

1. třída - Úklid kabiny

a

privesek hokejista

2. třída - Úklid kabiny

1.P.Bratánek 02.09.-08.09.2019
2.A.Budík 09.09.-15.09.2019
3.V.Jorda 16.09.-22.09.2019
4.T.Hasoň 23.09.-29.09.2019
5.P.Kalina 30.09.-06.10.2019
6.D.Keltner 07.10.-13.10.2019
7.L.Kopecký 14.10.-20.10.2019
8.E.Málek 21.10.-27.10.2019
9.L.Malina 28.10.-03.11.2019
10.M.Miška 04.11.-17.11.2019
11.O.Miška 18.11.- 24.11.2019
12.R.Pišný 25.11.-01.12.2019
13.V.Rozumný 02.12.-08.12.2019
14.M.Sedláček 09.12.-15.12.2019
15.J.Strnad 16.12.-22.12.2019
16.J.Šmejkal 06.01.-12.01.2020
17.M.Štus 13.01.-19.01.2020
18.M.Tomek 20.01.-26.01.2020
19.Š.Ulc 27.01.-02.02.2020
20.J.Vančura 03.02.-09.02.2020
21.J.Vaňkát 10.02.-16.02.2020
22.L.Veliký 17.02.-23.02.2020
23.T.Vokoun 24.02.-01.03.2020