V neděli 9.9.2018 odehrajeme turnaj v minihokeji Nymburce. Začátek turnaje v 11:15 hodin. Sraz na ZS v Nymburce v 10:15 hod.(nejpozději v 10:30 hod. v kabině) - dle posledních informací musíme být na ledě 10 min před zahájením 1. zápasu s HC Slavia Praha. Hrát bude 1 tým, soupiska hráčů: G: Vlachý, Novotný, hráči: Cvrček, Mén, Junek Dan, Brázda, Vít, Mach, Hora, Sivák, Sysala. Turnaj je vypsán pro 6 mužstev (skupina A - 3 mužstva: HC Kobra Praha, HC Letci Letňany, HC Nymburský Lev a sk. B - 3 mužstva: HC Slavia Praha, BK Havlíčkův Brod, SC Kolín. Hrát se bude na šířku třetiny hřiště, 2x 15 min.hrubého času, každá třetina se počítá jako 1 samostatný zápas (2 body za 1 vítězství, 1 b. za remízu, 1 b. při vítězství v nájezdech, z každého utkání je možno získat až 5 bodů). Vyhlášení výsledků v 17:00 hodin.