Přihlásit se

V neděli 25.11.2018 odehrajeme turnaj v Černošicích. Sraz nejpozději v 8:45 hodin, doprava bude zajištěna autobusem - odjezd v 9:00 hodin. Soupiska: G: Novotný, Štěpánek - Junek Dan, Junek Sam, Mén, Zíma, Hartman, Vondráček, Cvrček, Brázda, Tinka, Sivák, Vít, Sysala, Franc, Šmejkal, Mach, Gráf, Janek, Hora.

Rozpis utkání:

 

ČAS    PLOCHA A                                                                                                              ČAS     PLOCHA B                                                                                      

10:45   SK Černošice A - HC Vlašim A                                                                   10:45   SK Černošice B - HC Vlašim B

11:30   HC Benátky A – SC Kolín A                                                                        11:30   HC Benátky B – SC Kolín B  

12:15   ÚPRAVA LEDU                                                                                           12:15   ÚPRAVA LEDU

12:30   SK Černošice A - SC Kolín A                                                                      12:30   SK Černošice B – SC Kolín B

13:15   HC Vlašim A – HC Benátky A                                                                     13:15   HC Vlašim B – HC Benátky B

14:00   ÚPRAVA LEDU                                                                                           14:00   ÚPRAVA LEDU

14:15   SC Kolín A -HC Vlašim A                                                                            14:15   SC Kolín B - HC Vlašim B

15:00   SK Černošice A -HC Benátky A                                                                  15:00   SK Černošice B - HC Benátky B

                                   

                                                                                               16:00   KONEC TURNAJE                                                                                                                        

 

Číslo účtu 4. třída

670100-2214078128/6210 

privesek hokejista

4. třída - Úklid kabiny

Týden: Od - Do: Příjmení, jméno:
2. 07.01. - 13.01. Mach Matěj
3. 14.01. - 20.01. Vondráček Marek
4. 21.01. - 27.01. Sivák Aleš
5. 28.01. - 03.02. Hora Jan
6. 04.02. - 10.02. Brázda Petr
7. 11.02. - 17.02. Novotný Filip
8. 18.02. - 24.02. Junek Sam
9. 25.02. - 03.03. Mén Michal
10. 04.03. - 10.03. Janek Jakub
11. 11.03. - 17.03. Sysala Vít
12. 18.03. - 24.03. Štěpánek Kryštof
13. 25.03. - 31.03. Franc Vilém