Přihlásit se

V neděli 25.11.2018 odehrajeme turnaj v Černošicích. Sraz nejpozději v 8:45 hodin, doprava bude zajištěna autobusem - odjezd v 9:00 hodin. Soupiska: G: Novotný, Štěpánek - Junek Dan, Junek Sam, Mén, Zíma, Hartman, Vondráček, Cvrček, Brázda, Tinka, Sivák, Vít, Sysala, Franc, Šmejkal, Mach, Gráf, Janek, Hora.

Rozpis utkání:

 

ČAS    PLOCHA A                                                                                                              ČAS     PLOCHA B                                                                                      

10:45   SK Černošice A - HC Vlašim A                                                                   10:45   SK Černošice B - HC Vlašim B

11:30   HC Benátky A – SC Kolín A                                                                        11:30   HC Benátky B – SC Kolín B  

12:15   ÚPRAVA LEDU                                                                                           12:15   ÚPRAVA LEDU

12:30   SK Černošice A - SC Kolín A                                                                      12:30   SK Černošice B – SC Kolín B

13:15   HC Vlašim A – HC Benátky A                                                                     13:15   HC Vlašim B – HC Benátky B

14:00   ÚPRAVA LEDU                                                                                           14:00   ÚPRAVA LEDU

14:15   SC Kolín A -HC Vlašim A                                                                            14:15   SC Kolín B - HC Vlašim B

15:00   SK Černošice A -HC Benátky A                                                                  15:00   SK Černošice B - HC Benátky B

                                   

                                                                                               16:00   KONEC TURNAJE                                                                                                                        

 

Číslo účtu 4. třída

280693517/0300

privesek hokejista

4. třída - Úklid kabiny

2.9. - 8.9. Dlauhoweský

9.9. - 15.9. Dobiáš

16.9. - 22.9. Hron

23.9. - 29.9. Karger V. 

30.9.  - 6.10. Karger Š. 

7.10.  - 13.10. Konvalinka 

14.10.  - 20.10. Kovařík 

21.10.  - 27.10. Král 

28.10.  - 3.11. Kuchta 

4.11.  - 10.11. Lepič

11.11.  - 17.11. Maník

18.11. - 24.11. Mokrý 

25.11. - 1.12. Mrázek 

2.12. - 8.12. Paďour 

9.12. - 15.12. Rejhon

16.12. - 22.12. Rejthar 

6.1. - 12.1. Šimo