Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

pondělí 25. 10. - zápas
sobota 30.10. - zápas

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

V sobotu kolínští kozlíci ročníku 2021 odjeli na velký turnaj do Plzně. Turnaj pod názvem Wolves CUP byl opravdu dobře obsazený.

První zápas jsme začali opravdu dobře, když jsme porazili Škodu Plzeň 3:1. Na druhý zápas jsme nastoupili proti Hradci Králové. Téměř do konce zápasu byl stav nerozhodný, a když nám rozhodčí nepísknul ani jasný samostatný nájezd, kluci dost povolili a zápas skončil prohrou 3:8. V tomto zápase došlo i na pěstní souboj jeden na jednoho.

 

Třetí utkání jsme odehráli proti Spartaku Žebrák. Zápas, který přišel po výborném obědě, jsme bohužel prohráli na plné čáře 0:5. Další zápas jsme hráli s Piráty z Chomutova. ten jsme jednoznačně ovládli s konečným výsledkem 8:3. Poslední zápas ve skupině nás potrápila Sparta, konečný výsledek 1:6.

 

Ve skupině jsme obsadili 4. místo.

 

V tu chvíli se turnaj rozdělil na Wolves Cup (prvních 6 týmů) a CCM Trophy Final (od 6. místa do 12. místa). Takže Kolín nastoupil na poslední zápas o první místo v turnaji CCM Trophy. Zápas byl kvalitní a opravdu vyrovnaný až do samého konce. Utkání se rozhodlo až na samostatné nájezdy, kdy nejmladší hráč našeho týmu dal jako jediný nájezd.

 

Náš gólman po celý turnaj podával úžasné výkony a opravdu byl oporou pro náš tým. Takže tři zápasy prohrané a tři zápasy výhra. Ostudu jsme neudělali.

Vstupenky 2021/22