Přihlásit se

Náborová akce na náměstí. Foto: Lukáš SkokanNáborová akce na náměstí. Foto: Lukáš SkokanKolínské sportovní kluby se představují. Tak se jmenovala akce, která ve středu zaplnila kolínské náměstí nejen kolínskými sportovními oddíly, ale také dětmi a jejich rodiči. V rámci odpoledne plného sportu se děti mohli seznámit i s kolínskými kozly.

Trenéři Josef Hasil, Lukáš Skokan a Jan Hurt společně s hráči SC Kolín Nikolou Skokanovou, Michalem Ménem a Šimonem Hasilem ukázali dětem, jak se obléká hokejová výstroj a učili je, jak se střílí na branku. Spoustu malých dětí tak odcházelo z náměstí s pocitem, že už dali gól jako Jarda Jágr.

 

Pokud budou chtít děti zažít takový pocit i na ledě, mají možnost přijít na tréninky náboru, které probíhají třikrát týdně (úterý, čtvrtek a neděle). Aktuální časy najdete vždy na webu www.sckolin.cz v sekci Rozpis ledu ZS. Na rozpisu ledu jsou tyto tréninky označeny písmenem N jako nábor. Na těchto trénincích je trenéři postupně naučí bruslit, koordinovat pohyby na ledě a pak i střílet góly.

 

FOTOGALERIE Z AKCE NA FACEBOOKU.

Číslo účtu Nábor

2401704585/2010

privesek hokejista