Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

13. 8. 2020 přípravný zápas

14. 8. 2020 od 7.00 do 16.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Již tradiční hokejovou akci pro nejmenší uspořádali ve spolupráci s Českým hokejem kolínští trenéři a funkcionáři. V úterý 22. ledna 2019 se na kolínský zimní stadion přišlo podívat více než 80 malých dětí. Z toho 39 úplně nových hokejistů.

Ti nejenže se vydováděli na ledě pod dohledem 13 zkušených trenérů a pomocníků z dorostu, ale také si odnesli něco na památku. Každý dostal dres národního týmu s novým logem. Na výběr byl červený a bílý. Mimo to si dětičky odnesly také samolepky, placky s logem Český hokej a krekry od sponzora.

 

Na ledě pak pro ně byly připraveny pestré aktivity. Jednak proběhla ukázka minihokeje, ale především pro děti byla připravena různá stanoviště. ,,Děti si vyzkoušely základy bruslení, střelbu na branku a různé hry. Bruslily s hrazdičkami, užily si i fotbalové stanoviště a připravili jsme pro ně i aktivity s pomůckami, které jsme pořídili z grantu TPCA. Byly to takové tunely a la opičí dráha. Děti je projížděli, podjížděli. Bylo vidět, že je to hodně baví,“ řekl hlavní trenér náboru Kolína Josef Hasil.

 

Všechny děti si trénink užily a už se těší na další shledání nejmenších kolínských hokejistů na školičkách bruslení, které na kolínském zimním stadionu probíhají pravidelně vždy v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Termíny náboru najdete vždy aktuálně na webu www.sckolin.cz v sekci Rozpis ledu ZS. Tréninky náboru jsou označeny písmenem N.

 

FOTOGALERIE NA FACEBOOKU SC KOLÍN

PRODEJ VSTUPENEK

Číslo účtu Nábor

2401704585/2010

Fanshop

privesek hokejista