Přihlásit se

Z akce Týden hokejeZ akce Týden hokejeJiž tradiční hokejovou akci pro nejmenší uspořádali ve spolupráci s Českým hokejem kolínští trenéři a funkcionáři. V úterý 24. září 2018 se na kolínský zimní stadion přišlo podívat více než 60 malých dětí. Z toho 19 úplně nových hokejistů.

Ti nejenže se vydováděli na ledě pod dohledem 10 zkušených trenérů a pomocníků z dorostu, ale také si odnesli něco na památku. Každý dostal dres v národních barvách, samolepky, placky s logem Český hokej a krekry od sponzora.

 

Na ledě pak pro ně byly připraveny pestré aktivity. Jednak proběhla ukázka minihokeje, ale především pro děti byla připravena různá stanoviště. ,,Děti si vyzkoušely základy bruslení, střelbu na branku a různé hry. Bruslily s hrazdičkami, užily si i stanoviště s overbally,“ řekl hlavní trenér náboru Kolína Josef Hasil.

 

Všechny děti si trénink užily a už se těší na další náborové shledání, které na kolínském zimním stadionu probíhá pravidelně vždy v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Termíny náboru najdete vždy aktuálně na webu www.sckolin.cz v sekci Rozpis ledu ZS. Tréninky náboru jsou označeny písmenem N.

 

FOTOGALERIE Z AKCE ZDE

Číslo účtu Nábor

2401704585/2010

privesek hokejista