Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

13. 8. 2020 přípravný zápas

14. 8. 2020 od 7.00 do 16.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

<< < srpen 2020 > >>
po út st čt so ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
2 událostí v měsíci srpen 2020 2 událostí v měsíci srpen 2020
Narozeniny
PictureMartin Černý - KOL (24)
1 událost dne 07. srpen 2020
Narozeniny
PictureJiří Kadlec - KOL (49)
1 událost dne 09. srpen 2020

Poslední utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum čt, 13. srp. 2020 Beginn 18:00
SC Kolín - A tým
Kolín
-:- BK Havlíčkův Brod - A tým
Havlíčkův Brod

Příští utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum út, 18. srp. 2020 Beginn 18:00
SC Kolín - A tým
Kolín
-:- HC Tábor - A tým
Tábor
Tabulka pořadí 2. liga



Pořadí   Tým Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Beze změny (1) SC Kolín - A tým 42 31 0 10 93 204 112 92
2 Postup (3) HC Příbram - A-tým 42 28 0 12 85 244 128 116
3 Sestup (2) HC Tábor - A tým 42 29 0 13 85 207 102 105
4 Beze změny (4) HC Klatovy - A tým 42 28 0 13 78 187 115 72
5 Beze změny (5) HC Kobra Praha - A tým 42 25 0 15 76 221 154 67
6 Beze změny (6) HC David Servis ČB - A tým 42 18 0 22 55 155 165 -10
7 Beze změny (7) IHC Písek - A tým 42 9 0 28 31 116 228 -112
8 Beze změny (8) China Golden Dragon 42 0 0 41 1 76 406 -330


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odehráno W = Vítězství D = Remízy L = Prohry Pts = Body SF = Skóre SA = Skóre proti +/- = Rozdíl

PRODEJ VSTUPENEK

Fanshop

privesek hokejista

Chance liga

# Tým SK BO
1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0
1 Litoměřice 0 0:0 0
1 Vrchlabí 0 0:0 0
1 Přerov 0 0:0 0
1 Ústí 0 0:0 0
1 Prostějov 0 0:0 0
1 Chomutov 0 0:0 0
1 Kladno 0 0:0 0
1 Kolín 0 0:0 0
1 Třebíč 0 0:0 0
1 Kadaň 0 0:0 0

Následující utkání A týmu

út, 18. srp. 2020 18:00
Kolín Tábor -:-

čt, 20. srp. 2020 18:00
Benátky Kolín -:-

út, 25. srp. 2020 18:00
Havlíčkův Brod Kolín -:-

čt, 27. srp. 2020 18:00
Kolín Benátky -:-

út, 01. zář. 2020 18:00
Kolín Kadaň -:-