Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

13. 8. 2020 přípravný zápas

14. 8. 2020 od 7.00 do 16.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

<< < srpen 2020 > >>
po út st čt so ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
2 událostí v měsíci srpen 2020 2 událostí v měsíci srpen 2020
Narozeniny
PictureMartin Černý - KOL (24)
1 událost dne 07. srpen 2020
Narozeniny
PictureJiří Kadlec - KOL (49)
1 událost dne 09. srpen 2020

Poslední utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum út, 11. srp. 2020 Beginn 18:00
HC Tábor - A tým
Tábor
3:2oP SC Kolín - A tým
Kolín

Příští utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum čt, 13. srp. 2020 Beginn 18:00
SC Kolín - A tým
Kolín
-:- BK Havlíčkův Brod - A tým
Havlíčkův Brod
Výsledky kola & Tabulka pořadí 2. liga - Střed


  Výsledky kola [Střed] - 27. kolo (28.12.2019)

středa, 18.12.2019 - 27. kolo
19:00 h IHC Písek - A tým SC Kolín - A tým 0 - 6
sobota, 28.12.2019 - 27. kolo
18:00 h HC Tábor - A tým HC David Servis ČB - A tým 6 - 2

Tabulka pořadí

Pořadí   Tým Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Beze změny (1) SC Kolín - A tým 27 20 0 6 60 125 71 54
2 Beze změny (2) HC Příbram - A-tým 27 18 0 8 54 156 84 72
3 Beze změny (3) HC Kobra Praha - A tým 27 18 0 9 53 150 103 47
4 Beze změny (4) HC Tábor - A tým 27 17 0 10 50 118 62 56
5 Beze změny (5) HC Klatovy - A tým 27 18 0 8 50 120 81 39
6 Beze změny (6) HC David Servis ČB - A tým 27 11 0 14 35 99 111 -12
7 Beze změny (7) IHC Písek - A tým 27 6 0 17 22 73 128 -55
8 Beze změny (8) China Golden Dragon 27 0 0 27 0 55 256 -201


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odehráno W = Vítězství D = Remízy L = Prohry Pts = Body SF = Skóre SA = Skóre proti +/- = Rozdíl

PRODEJ VSTUPENEK

Fanshop

privesek hokejista

Chance liga

# Tým SK BO
1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0
1 Litoměřice 0 0:0 0
1 Vrchlabí 0 0:0 0
1 Přerov 0 0:0 0
1 Ústí 0 0:0 0
1 Prostějov 0 0:0 0
1 Chomutov 0 0:0 0
1 Kladno 0 0:0 0
1 Kolín 0 0:0 0
1 Třebíč 0 0:0 0
1 Kadaň 0 0:0 0

Následující utkání A týmu

čt, 13. srp. 2020 18:00
Kolín Havlíčkův Brod -:-

út, 18. srp. 2020 18:00
Kolín Tábor -:-

čt, 20. srp. 2020 18:00
Benátky Kolín -:-

út, 25. srp. 2020 18:00
Havlíčkův Brod Kolín -:-

čt, 27. srp. 2020 18:00
Kolín Benátky -:-