Přihlásit se

Spravny sport 2019

<< < leden 2020 > >>
po út st čt so ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
3 událostí v měsíci leden 2020 3 událostí v měsíci leden 2020
Narozeniny
PictureMarek Němec - KOL (26)
1 událost dne 09. leden 2020
Narozeniny
PicturePetr Morkes - KOL (31)
1 událost dne 15. leden 2020
Narozeniny
PictureAntonín Kadlec - KOL (22)
1 událost dne 17. leden 2020

Poslední utkání A týmu

2. liga
Datum so, 18. led. 2020 Beginn 17:00
HC Příbram - A-tým
Příbram
10:2 SC Kolín - A tým
Kolín

Příští utkání A týmu

2. liga
Datum st, 22. led. 2020 Beginn 18:07
SC Kolín - A tým
Kolín
-:- HC Kobra Praha - A tým
Kobra Praha
Soupeři HC Kobra Praha - A tým | 2. liga


Soupeři Utkání Výhra Remíza Prohra Celkem gólů
HC Klatovy - A tým 17 10 0 7 62 - 59
SC Kolín - A tým 15 9 0 6 60 - 48
IHC Písek - A tým 13 8 0 5 76 - 52
HC Děčín - A tým 11 8 0 3 55 - 35
HC Vlci Jablonec - A tým 11 4 0 7 34 - 46
HC Tábor - A tým 9 5 0 4 31 - 36
HC Draci Bílina - A tým 8 4 0 4 44 - 43
HC Řisuty - A tým 8 4 0 4 33 - 27
HC Baník Sokolov- A tým 8 3 0 5 24 - 37
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - A tým 7 7 0 0 42 - 15
NED Hockey Nymburk- A tým 6 4 0 2 28 - 17
HC Trutnov - A tým 6 3 0 3 23 - 16
HC Stadion Vrchlabí - A tým 6 1 0 5 22 - 29
China Golden Dragon 5 5 0 0 64 - 11
SKLH Žďár nad Sázavou - A tým 4 4 0 0 25 - 12
HC Klášterec nad Ohří - A tým 4 4 0 0 19 - 6
HC Lední medvědi Pelhřimov - A tým 4 4 0 0 18 - 7
HC David Servis ČB - A tým 4 3 0 1 24 - 13
Mostečtí Lvi 4 3 0 1 21 - 11
HC Příbram - A-tým 4 2 0 2 16 - 22
HC Moravské Budějovice 2005- A tým 2 2 0 0 16 - 9
HC Dvůr Králové n/L. - A tým 2 2 0 0 8 - 3
HC Letci Letňany - A-tým 2 2 0 0 7 - 2
BK Havlíčkův Brod - A tým 2 1 0 1 9 - 9

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Kolín 32 153:87 69
2 Příbram 32 189:96 64
3 Tábor 32 162:73 64
4 Kobra Praha 32 178:120 63
5 Klatovy 32 144:89 61
6 David Servis ČB 32 129:125 44
7 Písek 33 98:161 30
8 China 39 72:374 1

Následující utkání A týmu

st, 22. led. 2020 18:07
Kolín Kobra Praha -:-

so, 25. led. 2020 17:30
Klatovy Kolín -:-

st, 29. led. 2020 18:07
Kolín Písek -:-

so, 01. úno. 2020 18:00
Tábor Kolín -:-

so, 08. úno. 2020 18:00
David Servis ČB Kolín -:-