Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 15. 04. 2021, 14.30-17.30

úterý 20. 04. 2021, 14.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

<< < duben 2021 > >>
po út st čt so ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
3 událostí v měsíci duben 2021 3 událostí v měsíci duben 2021 1 událost dne 21. duben 2021 2 událostí dne 24. duben 2021
Rozpis utkání pro HC David Servis ČB - A tým | 2. liga - Střed


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC David Servis ČB - A tým3 - 1 Porážka
2 2. kolo 14.09.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Klatovy - A tým3 - 8 Porážka
3 3. kolo 21.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým1 - 8 Vítězství
4 4. kolo 25.09.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - IHC Písek - A tým7 - 4 Vítězství
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým8 - 3 Porážka
6 6. kolo 02.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Tábor - A tým1 - 4 Porážka
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým7 - 0 Porážka
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - SC Kolín - A tým3 - 4 (SO) Porážka
9 9. kolo 16.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC David Servis ČB - A tým3 - 0 Porážka
10 10. kolo 19.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon 13 - 1 Vítězství
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC David Servis ČB - A tým1 - 3 Vítězství
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 5 Porážka
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC David Servis ČB - A tým1 - 4 Vítězství
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým5 - 7 Porážka
15 15. kolo 06.11.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC David Servis ČB - A tým4 - 3 Porážka
16 16. kolo 09.11.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Klatovy - A tým5 - 4 Vítězství
17 17. kolo 16.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým4 - 8 Vítězství
18 18. kolo 20.11.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - IHC Písek - A tým5 - 2 Vítězství
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým4 - 2 Porážka
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Tábor - A tým3 - 2 Vítězství
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým6 - 2 Porážka
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - SC Kolín - A tým1 - 7 Porážka
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC David Servis ČB - A tým2 - 1 (OT) Porážka
24 24. kolo 11.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon 7 - 2 Vítězství
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC David Servis ČB - A tým2 - 4 Vítězství
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým2 - 9 Porážka
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC David Servis ČB - A tým6 - 2 Porážka
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 4 Vítězství
29 29. kolo 08.01.2020 18:07 h SC Kolín - A tým - HC David Servis ČB - A tým6 - 2 Porážka
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 3 Porážka
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým0 - 11 Vítězství
32 32. kolo 22.01.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - IHC Písek - A tým2 - 1 (OT) Vítězství
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým7 - 2 Porážka
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Tábor - A tým0 - 1 Porážka
35 35. kolo 09.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým2 - 4 Vítězství
36 36. kolo 08.02.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - SC Kolín - A tým1 - 10 Porážka
37 37. kolo 12.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC David Servis ČB - A tým3 - 2 Porážka
38 38. kolo 02.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon 9 - 1 Vítězství
39 39. kolo 22.02.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - HC David Servis ČB - A tým4 - 7 Vítězství
40 40. kolo 26.02.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým4 - 2 Vítězství
41 44. kolo 29.02.2020 18:00 h HC Tábor - A tým - HC David Servis ČB - A tým6 - 3 Porážka
42 45. kolo 04.03.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým1 - 4 Porážka

Permanentkáři - balíčky

permice foto

Chance liga

# Tým SK BO
1 Kladno 34 130:84 74
2 Jihlava 34 130:78 70
3 Přerov 34 112:81 69
4 Vrchlabí 34 127:89 65
5 Poruba 34 115:85 62
6 Vsetín 34 102:82 62
7 Litoměřice 34 128:110 61
8 Třebíč 34 103:89 58
9 Slavia 34 107:98 55
10 Sokolov 34 127:114 51
11 Prostějov 34 117:112 47
12 Ústí 34 90:108 46
13 Havířov 34 94:95 43
14 Frýdek 34 91:117 39
15 Benátky 34 88:116 39
16 Kolín 34 97:139 37
17 Šumperk 34 84:145 24
18 Kadaň 34 81:181 16