Přihlásit se

Spravny sport 2019

<< < únor 2020 > >>
po út st čt so ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 01
Nenalezena událost v měsíci únor 2020 Nenalezena událost v měsíci únor 2020

Poslední utkání A týmu

2. liga
Datum so, 15. úno. 2020 Beginn 17:07
SC Kolín - A tým
Kolín
1:4 HC Příbram - A-tým
Příbram

Příští utkání A týmu

2. liga
Datum st, 19. úno. 2020 Beginn 19:00
IHC Písek - A tým
Písek
-:- SC Kolín - A tým
Kolín
Rozpis utkání pro HC Kobra Praha - A tým | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým4 - 2 Vítězství
2 2. kolo 14.09.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 5 Vítězství
3 3. kolo 21.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Tábor - A tým4 - 3 Vítězství
4 4. kolo 25.09.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Kobra Praha - A tým4 - 6 Vítězství
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 11 - 2 Vítězství
6 6. kolo 02.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým7 - 2 Porážka
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým7 - 0 Vítězství
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým5 - 3 Porážka
9 9. kolo 16.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - IHC Písek - A tým4 - 3 (OT) Vítězství
10 10. kolo 19.10.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 4 Vítězství
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - SC Kolín - A tým5 - 1 Vítězství
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým3 - 17 Vítězství
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým5 - 2 Vítězství
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým5 - 7 Vítězství
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým1 - 8 Porážka
16 16. kolo 09.11.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 4 Porážka
17 17. kolo 16.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Tábor - A tým2 - 8 Porážka
18 18. kolo 20.11.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Kobra Praha - A tým3 - 2 Porážka
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 14 - 0 Vítězství
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým8 - 1 Porážka
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým6 - 2 Vítězství
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 4 Vítězství
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - IHC Písek - A tým4 - 8 Porážka
24 24. kolo 11.12.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Kobra Praha - A tým3 - 5 Vítězství
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - SC Kolín - A tým2 - 5 Porážka
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým4 - 13 Vítězství
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým8 - 5 Vítězství
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 4 Porážka
29 29. kolo 08.01.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 1 Vítězství
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 8 Vítězství
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Tábor - A tým5 - 6 (SO) Porážka
32 32. kolo 22.01.2020 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Kobra Praha - A tým4 - 3 Porážka
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým3 - 6 Vítězství
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 5 Porážka
35 35. kolo 09.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým2 - 4 Porážka
36 36. kolo 08.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 1 (OT) Porážka
37 37. kolo 12.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - IHC Písek - A tým12 - 1 Vítězství
38 38. kolo 15.02.2020 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Kobra Praha - A tým4 - 3 Porážka
39 39. kolo 22.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - SC Kolín - A tým_ - _
40 40. kolo 13.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 9 - 2 Vítězství
41 44. kolo 29.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
42 45. kolo 04.03.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým_ - _

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Příbram 39 233:116 82
2 Kolín 38 184:104 81
3 Klatovy 39 181:103 78
4 Tábor 38 184:87 76
5 Kobra Praha 39 210:144 70
6 David Servis ČB 38 140:149 49
7 Písek 39 108:207 31
8 China 42 76:406 1

Následující utkání A týmu

st, 19. úno. 2020 19:00
Písek Kolín -:-

so, 22. úno. 2020 18:00
Kobra Praha Kolín -:-

st, 26. úno. 2020 18:07
Kolín Klatovy -:-

st, 04. bře. 2020 18:07
Kolín Tábor -:-