Přihlásit se

1. Minihokej

Neděle 16.9.2018:  HC Poděbrady A + B

                               SK Sršni Kutná Hora A + B

                               SC Kolín A + B

Pátek 28.9.2018:   HC Benátky nad Jiz. A + B (přesun z 20.10.2018!)

                              HC Buldoci Neratovice C + D

                              HK Kralupy A + B

                              SC Kolín A + B

Neděle 30.9.2018:  SC Kolín A + B   

                                HC Rytíři Vlašim A + B

                                HK Kralupy A + B 

Sobota 13.10.2018: HK Kralupy A + B (přesun z 6.-7.10.2018)

                                SK Sršni Kutná Hora A + B

                                SC Kolín A + B

Neděle  4.11.2018: BK Mladá Boleslav A + B

                               HC Poděbrady A + B

                               SC Kolín A + B

                               HC Příbram A + B

    

Sobota 10.11.2018: SC Kolín A + B

                                 BK Mladá Boleslav A + B

                                 HC Poděbrady A + B

                                 SK Sršni Kutná Hora A + B

   

Neděle 25.11.2018: SK Černošice A + B

                                 HC Rytíři Vlašim

                                 HC Benátky nad Jizerou A + B

                                 SC Kolín A + B

Sobota 1.12.2018: TJ HC Rakovník A + B

                               HC Benátky n. Jiz. A + B

                               BK Mladá  Boleslav A + B

                               SC Kolín A + B 

Sobota 8.12.2018:  PZ Kladno A + B                    přesun na jiný termín???

                                HC Buldoci Neratovice C + D

                                HC Nymburský Lev A + B

                                SC Kolín A + B

      

Sobota 15.12.2018:   SC Kolín A + B

                                   HC LEV Benešov A + B

                                   HC Rytíři Vlašim

                                   HC Buldoci Neratovice C + D

   

Tučně je uveden pořádající oddíl.

  

2. Zápasy na celé hřiště

 

Termíny:

 

Sobota 12.1. 2019, 14:15 hodin: SC Kolín - SK Sršni Kutná Hora 

 

Sobota 19.01. 2019, 09:00 hodin: HC Poděbrady - SC Kolín

 

Neděle  03.02. 2019, 10:00 hodin: SC Kolín - HC Nymburský Lev 

 

Neděle  10.02. 2019, 10:00 hodin: BK Mladá Boleslav - SC Kolín 

 

Sobota 02.03. 2019,  09:15 hodin: SK Sršni Kutná Hora - SC Kolín

 

Neděle 10.03. 2019,  14:15 hodin:  SC Kolín - HC Poděbrady

 

Sobota 16.03. 2019,  10:30 hodin:  HC Nymburský Lev - SC Kolín

 

Neděle 24.03. 2019,  10:00 hodin: SC Kolín - BK Mladá Boleslav

 

Číslo účtu 4. třída

670100-2214078128/6210 

privesek hokejista

4. třída - Úklid kabiny

Týden: Od - Do: Příjmení, jméno:
2. 07.01. - 13.01. Mach Matěj
3. 14.01. - 20.01. Vondráček Marek
4. 21.01. - 27.01. Sivák Aleš
5. 28.01. - 03.02. Hora Jan
6. 04.02. - 10.02. Brázda Petr
7. 11.02. - 17.02. Novotný Filip
8. 18.02. - 24.02. Junek Sam
9. 25.02. - 03.03. Mén Michal
10. 04.03. - 10.03. Janek Jakub
11. 11.03. - 17.03. Sysala Vít
12. 18.03. - 24.03. Štěpánek Kryštof
13. 25.03. - 31.03. Franc Vilém