Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

6. 8. 2020 od 7.30 do 13.00

10. 8. 2020 od 8.30 do 16.00

11. 8. 2020 od 8.30 do 13.30

13. 8. 2020 přípravný zápas

14. 8. 2020 od 7.00 do 16.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

<< < srpen 2020 > >>
po út st čt so ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
2 událostí v měsíci srpen 2020 2 událostí v měsíci srpen 2020
Narozeniny
PictureMartin Černý - KOL (24)
1 událost dne 07. srpen 2020
Narozeniny
PictureJiří Kadlec - KOL (49)
1 událost dne 09. srpen 2020

Poslední utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum čt, 30. čec. 2020 Beginn 18:00
Hokej Ústí nad Labem s.r.o. - A-tým
Ústí
1:3 SC Kolín - A tým
Kolín

Příští utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum čt, 06. srp. 2020 Beginn 18:00
SK Trhači Kadaň s.r.o. - A-tým
Kadaň
-:- SC Kolín - A tým
Kolín
Výsledky kola & Tabulka pořadí 2. liga - Střed


  Výsledky kola [Střed] - 26. kolo (21.12.2019)
Tabulka pořadí

Pořadí   Tým Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Beze změny (1) SC Kolín - A tým 26 19 0 6 57 119 71 48
2 Beze změny (2) HC Příbram - A-tým 26 18 0 7 54 151 76 75
3 Postup (4) HC Kobra Praha - A tým 26 17 0 9 50 142 98 44
4 Postup (5) HC Tábor - A tým 26 16 0 10 47 112 60 52
5 Sestup (3) HC Klatovy - A tým 26 17 0 8 47 114 77 37
6 Beze změny (6) HC David Servis ČB - A tým 26 11 0 13 35 97 105 -8
7 Beze změny (7) IHC Písek - A tým 26 6 0 16 22 73 122 -49
8 Beze změny (8) China Golden Dragon 26 0 0 26 0 51 250 -199


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odehráno W = Vítězství D = Remízy L = Prohry Pts = Body SF = Skóre SA = Skóre proti +/- = Rozdíl

Fanshop

privesek hokejista

Chance liga

# Tým SK BO
1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0
1 Litoměřice 0 0:0 0
1 Vrchlabí 0 0:0 0
1 Přerov 0 0:0 0
1 Ústí 0 0:0 0
1 Prostějov 0 0:0 0
1 Chomutov 0 0:0 0
1 Kladno 0 0:0 0
1 Kolín 0 0:0 0
1 Třebíč 0 0:0 0
1 Kadaň 0 0:0 0

Následující utkání A týmu

čt, 06. srp. 2020 18:00
Kadaň Kolín -:-

út, 11. srp. 2020 18:00
Tábor Kolín -:-

čt, 13. srp. 2020 18:00
Kolín Havlíčkův Brod -:-

út, 18. srp. 2020 18:00
Kolín Tábor -:-

čt, 20. srp. 2020 18:00
Benátky Kolín -:-