Přihlásit se

Spravny sport 2019

<< < březen 2020 > >>
po út st čt so ne
24 25 26 27 28 29 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
4 událostí v měsíci březen 2020 4 událostí v měsíci březen 2020
Narozeniny
PictureDenis Hermann - KOL (26)
1 událost dne 01. březen 2020
Narozeniny
PictureJan Hanzl - KOL (31)
1 událost dne 02. březen 2020
Narozeniny
PictureOndřej Panna - KOL (24)
1 událost dne 09. březen 2020
Narozeniny
PictureJan Prokop - KOL (23)
1 událost dne 14. březen 2020

Poslední utkání A týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání A týmu


Žádné nadcházející utkání!
Rozpis utkání pro HC Příbram - A-tým | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým3 - 2 (OT) Vítězství
2 2. kolo 14.09.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým1 - 0 Porážka
3 3. kolo 21.09.2019 17:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým5 - 7 Porážka
4 4. kolo 25.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým2 - 19 Vítězství
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým8 - 3 Vítězství
6 6. kolo 02.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým7 - 2 Vítězství
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 6 Vítězství
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým5 - 2 Porážka
9 9. kolo 16.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým3 - 6 Porážka
10 10. kolo 19.10.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým4 - 2 Porážka
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Vítězství
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 5 Vítězství
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým5 - 2 Porážka
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým9 - 6 Vítězství
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým8 - 2 Vítězství
16 16. kolo 09.11.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým0 - 2 Vítězství
17 17. kolo 16.11.2019 17:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým3 - 1 Vítězství
18 18. kolo 20.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým4 - 5 Vítězství
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým4 - 2 Vítězství
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým8 - 1 Vítězství
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 2 (SO) Porážka
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým2 - 10 Vítězství
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým1 - 5 Porážka
24 24. kolo 11.12.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 4 Vítězství
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 13 - 1 Vítězství
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým2 - 9 Vítězství
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým8 - 5 Porážka
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým1 - 2 (SO) Porážka
29 29. kolo 08.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým8 - 3 Vítězství
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým4 - 3 Porážka
31 31. kolo 18.01.2020 17:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým10 - 2 Vítězství
32 32. kolo 22.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým1 - 14 Vítězství
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým7 - 2 Vítězství
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 5 Vítězství
35 35. kolo 01.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým7 - 4 Porážka
36 36. kolo 08.02.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým2 - 6 Vítězství
37 37. kolo 12.02.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým3 - 2 Vítězství
38 38. kolo 15.02.2020 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým1 - 4 Vítězství
39 39. kolo 18.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Vítězství
40 40. kolo 26.02.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým4 - 2 Porážka
41 44. kolo 29.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým7 - 4 Porážka
42 45. kolo 04.03.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým5 - 1 Vítězství

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31
8 China 42 76:406 1

Následující utkání A týmu