Přihlásit se

Spravny sport 2019

<< < říjen 2019 > >>
po út st čt so ne
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
1 událost v měsíci říjen 2019 1 událost v měsíci říjen 2019
Narozeniny
PictureBohumil Sladký - KOL (21)
1 událost dne 12. říjen 2019

Poslední utkání A týmu

2. liga
Datum so, 19. říj. 2019 Beginn 17:07
SC Kolín - A tým
Kolín
4:2 HC Příbram - A-tým
Příbram

Příští utkání A týmu

2. liga
Datum st, 23. říj. 2019 Beginn 18:00
HC Kobra Praha - A tým
Kobra Praha
-:- SC Kolín - A tým
Kolín
Rozpis utkání pro HC Příbram - A-tým | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým3 - 2 (OT) Vítězství
2 2. kolo 14.09.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým1 - 0 Porážka
3 3. kolo 21.09.2019 17:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým5 - 7 Porážka
4 4. kolo 25.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým2 - 19 Vítězství
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým8 - 3 Vítězství
6 6. kolo 02.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým7 - 2 Vítězství
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 6 Vítězství
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým5 - 2 Porážka
9 9. kolo 16.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým3 - 6 Porážka
10 10. kolo 19.10.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým4 - 2 Porážka
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon _ - _
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým_ - _
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým_ - _
16 16. kolo 09.11.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
17 17. kolo 16.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým_ - _
18 18. kolo 20.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým_ - _
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým_ - _
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým_ - _
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým_ - _
24 24. kolo 11.12.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon _ - _
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým_ - _
29 29. kolo 08.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým_ - _
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým_ - _
32 32. kolo 22.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým_ - _
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým_ - _
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým_ - _
35 35. kolo 01.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
36 36. kolo 08.02.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
37 37. kolo 12.02.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým_ - _
38 38. kolo 15.02.2020 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
39 39. kolo 18.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Vítězství
40 40. kolo 26.02.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
41 44. kolo 29.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
42 45. kolo 04.03.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým_ - _

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Tábor 11 56:16 24
2 Kolín 10 52:27 23
3 Kobra Praha 10 50:30 23
4 Klatovy 10 51:24 21
5 Příbram 11 66:36 17
6 David Servis ČB 10 39:43 10
7 Písek 11 32:46 10
8 China 13 17:141 1

Následující utkání A týmu

st, 23. říj. 2019 18:00
Kobra Praha Kolín -:-

so, 26. říj. 2019 17:07
Kolín Klatovy -:-

st, 30. říj. 2019 18:00
Písek Kolín -:-

so, 02. lis. 2019 17:07
Kolín Tábor -:-

st, 06. lis. 2019 18:07
Kolín David Servis ČB -:-