Přihlásit se

permanentka 2020 normalni

Spravny sport 2019

<< < červenec 2020 > >>
po út st čt so ne
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
4 událostí v měsíci červenec 2020 4 událostí v měsíci červenec 2020
Narozeniny
PictureMartin Sejpal - KOL (27)
1 událost dne 04. červenec 2020
Narozeniny
PictureLukáš Havelka - KOL (24)
1 událost dne 07. červenec 2020
Narozeniny
PictureRobin Netušil - KOL (22)
1 událost dne 19. červenec 2020
Narozeniny
PictureLadislav Hlaveš - KOL (28)
1 událost dne 26. červenec 2020

Poslední utkání A týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum čt, 06. srp. 2020 Beginn 18:00
Piráti Chomutov - A-tým
Chomutov
-:- SC Kolín - A tým
Kolín
Rozpis utkání pro HC Kobra Praha - A tým | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým4 - 2 Vítězství
2 2. kolo 14.09.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 5 Vítězství
3 3. kolo 21.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Tábor - A tým4 - 3 Vítězství
4 4. kolo 25.09.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Kobra Praha - A tým4 - 6 Vítězství
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 11 - 2 Vítězství
6 6. kolo 02.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým7 - 2 Porážka
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým7 - 0 Vítězství
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým5 - 3 Porážka
9 9. kolo 16.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - IHC Písek - A tým4 - 3 (OT) Vítězství
10 10. kolo 19.10.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 4 Vítězství
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - SC Kolín - A tým5 - 1 Vítězství
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým3 - 17 Vítězství
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým5 - 2 Vítězství
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým5 - 7 Vítězství
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým1 - 8 Porážka
16 16. kolo 09.11.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 4 Porážka
17 17. kolo 16.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Tábor - A tým2 - 8 Porážka
18 18. kolo 20.11.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Kobra Praha - A tým3 - 2 Porážka
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 14 - 0 Vítězství
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým8 - 1 Porážka
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým6 - 2 Vítězství
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 4 Vítězství
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - IHC Písek - A tým4 - 8 Porážka
24 24. kolo 11.12.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Kobra Praha - A tým3 - 5 Vítězství
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - SC Kolín - A tým2 - 5 Porážka
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým4 - 13 Vítězství
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým8 - 5 Vítězství
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 4 Porážka
29 29. kolo 08.01.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 1 Vítězství
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 8 Vítězství
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Tábor - A tým5 - 6 (SO) Porážka
32 32. kolo 22.01.2020 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Kobra Praha - A tým4 - 3 Porážka
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým3 - 6 Vítězství
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým6 - 5 Porážka
35 35. kolo 09.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC David Servis ČB - A tým2 - 4 Porážka
36 36. kolo 08.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 1 (OT) Porážka
37 37. kolo 12.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - IHC Písek - A tým12 - 1 Vítězství
38 38. kolo 15.02.2020 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Kobra Praha - A tým4 - 3 Porážka
39 39. kolo 22.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - SC Kolín - A tým0 - 5 Porážka
40 40. kolo 13.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 9 - 2 Vítězství
41 44. kolo 29.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým7 - 4 Vítězství
42 45. kolo 04.03.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Kobra Praha - A tým1 - 4 Vítězství

privesek hokejista

Chance liga

# Tým SK BO
1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0
1 Litoměřice 0 0:0 0
1 Vrchlabí 0 0:0 0
1 Přerov 0 0:0 0
1 Ústí 0 0:0 0
1 Prostějov 0 0:0 0
1 Chomutov 0 0:0 0
1 Kladno 0 0:0 0
1 Kolín 0 0:0 0
1 Třebíč 0 0:0 0
1 Kadaň 0 0:0 0

Následující utkání A týmu

čt, 06. srp. 2020 18:00
Chomutov Kolín -:-

út, 11. srp. 2020 18:00
Tábor Kolín -:-

čt, 13. srp. 2020 18:00
Kolín Havlíčkův Brod -:-

út, 18. srp. 2020 18:00
Kolín Tábor -:-

čt, 20. srp. 2020 18:00
Benátky Kolín -:-