Přihlásit se

Učíme děti bruslit

Hodiny bruslení pro děti z mateřských školek

Učíme děti bruslitUčíme děti bruslitPro děti v mateřských školkách v Kolíně a v blízkých obcích zajišťujeme hodiny bruslení. O hodiny bruslení je velký zájem a máme velice kladnou odezvu od dětí a jejich rodičů i od učitelek a vedení mateřských školek.

Pro školky zajišťujeme kompletní servis – zajištění ledové plochy, kvalifikované trenéry, zapůjčení potřebné výstroje i dopravu dětí ze školky na zimní stadion. Děti se účastní minimálně 4 hodinového cyklu (1 hodina týdně), po dohodě se školkami může být délka cyklu větší. Pro mimo kolínské školky zajišťujeme dopravu autobusem mezi školkou a zimním stadionem. Po příjezdu na zimní stadion mají děti k dispozici kabinu. Vstup dětí na led je povolen ve vhodném oblečení s bruslemi, helmou, chrániči na kolena a lokty. Brusle, helmu i chrániče dětem zapůjčíme. Při převlíkání dětem pomáhají paní učitelky z mateřských školek a naši trenéři. V průběhu hodiny se na ledě o děti stará několik profesionálních hokejových trenérů klubu SC Kolín. Děti před hodinami nemusí mít žádnou předchozí zkušenost s bruslením. Pro řadu dětí jsou tyto hodiny jejich první zkušeností s bruslením.

S projektem jsme začali v sezóně 2017/2018, kdy se hodin bruslení zúčastnilo cca 500 dětí z 10 různých školek. V sezóně 2018/2019 chceme do projektu zapojit ještě více mateřských školek.

Hodiny bruslení organizuje klub SC Kolín. Zajištění hodin bruslení je částečně hrazeno z příspěvků rodičů. Výstroj a pomůcky jsou pořízeny za přispění TPCA v rámci projektu „Učíme děti bruslit“. Dopravu zajišťuje Jiří Šmejkal - autobusová doprava. SMSK poskytuje na hodiny bruslení pronájem ledové plochy za zvýhodněných podmínek.

V případě zájmu o zajištění hodin bruslení pro vaši školku nebo o více informací kontaktujte:
Josef Hasil, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 606 213 404

Jan Hurt, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 608 733 629