Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

10. 8. 2020 od 8.30 do 16.00

11. 8. 2020 od 8.30 do 13.30

13. 8. 2020 přípravný zápas

14. 8. 2020 od 7.00 do 16.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Nábor – lední hokej

Informace pro nově příchozí

Nábor je určený pro děti ročníku 2012 a mladší. Děti, které přichází prvně na nábor, nemusí umět bruslit. Na první hodiny potřebují brusle, helmu a chrániče na kolena a lokty (stačí například cyklistické).

Nábory probíhají na ledě od začátku září do konce března. Obvykle v:
- úterý od 17:15 do 18:15,
- ve čtvrtek od 16:30 do 17:30
- v neděli od 8:45 do 9:45.

Časy tréninků se mohou trochu v jednotlivých týdnech změnit. Doporučujeme sledovat rozpis ledu na https://www.zs-kolin.cz/export/rozpis-ledu. Tréninky náboru jsou v rozpise označeny písmenem N.

Po skončení zimní sezóny pokračují děti v letní přípravě. Letní příprava probíhá od začátku května do konce června obvykle dvakrát v týdnu v tělocvičně na 4. ZŠ.

O děti se na ledě stará vždy několik kvalitních trenérů SC Kolín. Hlavním trenérem náboru je Josef Hasil, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 606 213 404

Začínající bruslaři se učí základům bruslení. Od začátku jsou na ledě pod vedením trenérů. Pro začínající bruslaře jsou na ledě k dispozici hrazdičky, které jim usnadní první krůčky na ledě. Rodiče mají vstup na led povolený jen po dohodě s trenérem. Na převlečení mají děti k dispozici kabinu hostů, která bývá zpřístupněna cca 30 minut před zahájením tréninku. Věci si v kabině hostů není možné mezi jednotlivými tréninky nechávat.

Poté co děti zvládnou základy bruslení a již nepotřebují hrazdičku, začlení se do tréninku malých hokejistů. Zároveň obdrží od trenéra nebo vedoucího přihlášku člena klubu. Členství v klubu přináší několik povinností a výhod, pro začínající hokejisty mezi ně patří:

           možnost zapůjčit si zdarma kompletní hokejovou výstroj (kontakt: Lucia Kopecká., tel. 792 318 640)

           k dispozici kabina se sociálním zařízením a sprchou

           slevy pro členy klubu a jejich rodiče na akce pořádané klubem – na permanentku na zápasy A týmu (děti mají vstup zdarma), festival KozelFest apod.

           pro již zkušenější malé hokejisty zajištěné přátelské zápasy

           členské příspěvky jsou ve výši 3 500 Kč za rok

V dalších ročnících zabezpečuje klub dostatečný komfort pro školní děti. Klub spolupracuje se 4. ZŠ. Děti od 1. do 5. třídy mají tréninky v rámci vyučování a jsou odváděné mezi školou a zimním stadionem vždy pověřeným vychovatelem.

Učíme děti bruslit

Hodiny bruslení pro děti z mateřských školek

Učíme děti bruslitUčíme děti bruslitPro děti v mateřských školkách v Kolíně a v blízkých obcích zajišťujeme hodiny bruslení. O hodiny bruslení je velký zájem a máme velice kladnou odezvu od dětí a jejich rodičů i od učitelek a vedení mateřských školek.

Pro školky zajišťujeme kompletní servis – zajištění ledové plochy, kvalifikované trenéry, zapůjčení potřebné výstroje i dopravu dětí ze školky na zimní stadion. Děti se účastní minimálně 4 hodinového cyklu (1 hodina týdně), po dohodě se školkami může být délka cyklu větší. Pro mimo kolínské školky zajišťujeme dopravu autobusem mezi školkou a zimním stadionem. Po příjezdu na zimní stadion mají děti k dispozici kabinu. Vstup dětí na led je povolen ve vhodném oblečení s bruslemi, helmou, chrániči na kolena a lokty. Brusle, helmu i chrániče dětem zapůjčíme. Při převlíkání dětem pomáhají paní učitelky z mateřských školek a naši trenéři. V průběhu hodiny se na ledě o děti stará několik profesionálních hokejových trenérů klubu SC Kolín. Děti před hodinami nemusí mít žádnou předchozí zkušenost s bruslením. Pro řadu dětí jsou tyto hodiny jejich první zkušeností s bruslením.

S projektem jsme začali v sezóně 2017/2018, kdy se hodin bruslení zúčastnilo cca 500 dětí z 10 různých školek. V sezóně 2018/2019 chceme do projektu zapojit ještě více mateřských školek.

Hodiny bruslení organizuje klub SC Kolín. Zajištění hodin bruslení je částečně hrazeno z příspěvků rodičů. Výstroj a pomůcky jsou pořízeny za přispění TPCA v rámci projektu „Učíme děti bruslit“. Dopravu zajišťuje Jiří Šmejkal - autobusová doprava. SMSK poskytuje na hodiny bruslení pronájem ledové plochy za zvýhodněných podmínek.

V případě zájmu o zajištění hodin bruslení pro vaši školku nebo o více informací kontaktujte:
Josef Hasil, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 606 213 404

Jan Hurt, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 608 733 629