Přihlásit se
Rozpis utkání pro HC Příbram - A-tým | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým3 - 2 (OT) Vítězství
2 2. kolo 14.09.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým1 - 0 Porážka
3 3. kolo 21.09.2019 17:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým5 - 7 Porážka
4 4. kolo 25.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým2 - 19 Vítězství
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým8 - 3 Vítězství
6 6. kolo 02.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým7 - 2 Vítězství
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 6 Vítězství
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým5 - 2 Porážka
9 9. kolo 16.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým3 - 6 Porážka
10 10. kolo 19.10.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým4 - 2 Porážka
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Vítězství
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 5 Vítězství
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým5 - 2 Porážka
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým9 - 6 Vítězství
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým8 - 2 Vítězství
16 16. kolo 09.11.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým0 - 2 Vítězství
17 17. kolo 16.11.2019 17:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým3 - 1 Vítězství
18 18. kolo 20.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým_ - _
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým_ - _
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým_ - _
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým_ - _
24 24. kolo 11.12.2019 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon _ - _
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým_ - _
29 29. kolo 08.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - IHC Písek - A tým_ - _
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - SC Kolín - A tým_ - _
32 32. kolo 22.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým_ - _
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC David Servis ČB - A tým_ - _
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Kobra Praha - A tým_ - _
35 35. kolo 01.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
36 36. kolo 08.02.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
37 37. kolo 12.02.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Tábor - A tým_ - _
38 38. kolo 15.02.2020 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
39 39. kolo 18.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Vítězství
40 40. kolo 26.02.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
41 44. kolo 29.02.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Příbram - A-tým_ - _
42 45. kolo 04.03.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým_ - _

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Kobra Praha 18 100:65 38
2 Kolín 17 78:46 36
3 Příbram 18 106:54 35
4 Tábor 18 83:34 35
5 Klatovy 17 85:51 32
6 David Servis ČB 17 70:69 22
7 Písek 18 48:76 17
8 China 21 38:213 1