Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

21. 9. 2020, 14.30-20.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Rozpis utkání pro China Golden Dragon | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Tábor - A tým0 - 7 Porážka
2 2. kolo 14.09.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - China Golden Dragon 10 - 0 Porážka
3 3. kolo 21.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým1 - 8 Porážka
4 4. kolo 25.09.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým2 - 19 Porážka
5 5. kolo 28.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 11 - 2 Porážka
6 6. kolo 03.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým1 - 16 Porážka
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - IHC Písek - A tým2 - 5 Porážka
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - China Golden Dragon 7 - 1 Porážka
9 9. kolo 17.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - SC Kolín - A tým1 - 12 Porážka
10 10. kolo 19.10.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon 13 - 1 Porážka
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Porážka
12 12. kolo 26.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým3 - 17 Porážka
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon 6 - 3 Porážka
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - IHC Písek - A tým3 - 4 Porážka
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Tábor - A tým3 - 7 Porážka
16 16. kolo 09.11.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - China Golden Dragon 10 - 2 Porážka
17 17. kolo 16.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým4 - 8 Porážka
18 18. kolo 20.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým4 - 5 Porážka
19 19. kolo 23.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 14 - 0 Porážka
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým3 - 6 Porážka
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - China Golden Dragon 5 - 3 Porážka
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - China Golden Dragon 9 - 1 Porážka
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h China Golden Dragon - SC Kolín - A tým3 - 7 Porážka
24 24. kolo 11.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon 7 - 2 Porážka
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 13 - 1 Porážka
26 26. kolo 21.12.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým4 - 13 Porážka
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon 6 - 4 Porážka
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - IHC Písek - A tým2 - 7 Porážka
29 29. kolo 09.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Tábor - A tým1 - 15 Porážka
30 30. kolo 11.01.2020 18:30 h China Golden Dragon - SC Kolín - A tým1 - 11 Porážka
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC David Servis ČB - A tým0 - 11 Porážka
32 32. kolo 22.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Příbram - A-tým1 - 14 Porážka
33 33. kolo 25.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Kobra Praha - A tým3 - 6 Porážka
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým0 - 12 Porážka
35 35. kolo 15.01.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - China Golden Dragon 5 - 3 Porážka
36 36. kolo 08.10.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - China Golden Dragon 16 - 0 Porážka
37 37. kolo 06.01.2020 18:07 h SC Kolín - A tým - China Golden Dragon 7 - 0 Porážka
38 38. kolo 02.12.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - China Golden Dragon 9 - 1 Porážka
39 39. kolo 18.09.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - China Golden Dragon 11 - 1 Porážka
40 40. kolo 13.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - China Golden Dragon 9 - 2 Porážka
41 44. kolo 18.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon 11 - 1 Porážka
42 45. kolo 23.09.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - China Golden Dragon 6 - 5 (SO) Porážka

PRODEJ VSTUPENEK

Fanshop

privesek hokejista

Chance liga

# Tým SK BO
1 Poruba 5 25:8 14
2 Slavia 5 16:10 10
3 Jihlava 5 16:12 10
4 Sokolov 5 21:14 9
5 Kladno 5 19:13 8
6 Vsetín 5 15:11 8
7 Litoměřice 5 21:25 8
8 Benátky 4 15:12 7
9 Prostějov 5 18:17 7
10 Kolín 4 11:14 6
11 Ústí 5 12:20 6
12 Havířov 4 9:10 5
13 Přerov 2 7:6 4
14 Frýdek 2 8:5 3
15 Vrchlabí 1 3:4 1
16 Třebíč 2 6:10 1
17 Šumperk 5 6:22 1
18 Kadaň 3 5:20 0