Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

21. 9. 2020, 14.30-20.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Rozpis utkání pro HC Klatovy - A tým | 2. liga


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 1. kolo 11.09.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým4 - 2 Porážka
2 2. kolo 14.09.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Klatovy - A tým3 - 8 Vítězství
3 3. kolo 21.09.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - IHC Písek - A tým6 - 1 Vítězství
4 4. kolo 25.09.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 0 Porážka
5 5. kolo 28.09.2019 17:30 h HC Klatovy - A tým - SC Kolín - A tým5 - 2 Vítězství
6 6. kolo 03.10.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým1 - 16 Vítězství
7 7. kolo 05.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 6 Porážka
8 8. kolo 12.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým5 - 3 Vítězství
9 9. kolo 16.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC David Servis ČB - A tým3 - 0 Vítězství
10 10. kolo 19.10.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 3 Vítězství
11 11. kolo 23.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Tábor - A tým4 - 5 (SO) Porážka
12 12. kolo 26.10.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Klatovy - A tým3 - 4 (OT) Vítězství
13 13. kolo 30.10.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon 6 - 3 Vítězství
14 14. kolo 02.11.2019 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým9 - 6 Porážka
15 15. kolo 06.11.2019 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým1 - 8 Vítězství
16 16. kolo 09.11.2019 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Klatovy - A tým5 - 4 Porážka
17 17. kolo 16.11.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - IHC Písek - A tým2 - 1 (OT) Vítězství
18 18. kolo 20.11.2019 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Klatovy - A tým5 - 2 Porážka
19 19. kolo 23.11.2019 17:30 h HC Klatovy - A tým - SC Kolín - A tým6 - 2 Vítězství
20 20. kolo 27.11.2019 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým3 - 6 Vítězství
21 21. kolo 30.11.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým3 - 2 (SO) Vítězství
22 22. kolo 04.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 4 Porážka
23 23. kolo 07.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC David Servis ČB - A tým2 - 1 (OT) Vítězství
24 24. kolo 11.12.2019 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Klatovy - A tým3 - 4 (SO) Vítězství
25 25. kolo 14.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Tábor - A tým3 - 2 Vítězství
26 26. kolo 21.12.2019 17:07 h SC Kolín - A tým - HC Klatovy - A tým4 - 1 Porážka
27 27. kolo 28.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon 6 - 4 Vítězství
28 28. kolo 04.01.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým1 - 2 (SO) Vítězství
29 29. kolo 08.01.2020 18:00 h HC Kobra Praha - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 1 Porážka
30 30. kolo 11.01.2020 18:00 h HC David Servis ČB - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 3 Vítězství
31 31. kolo 18.01.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - IHC Písek - A tým7 - 2 Vítězství
32 32. kolo 22.01.2020 18:00 h HC Tábor - A tým - HC Klatovy - A tým2 - 3 Vítězství
33 33. kolo 25.01.2020 17:30 h HC Klatovy - A tým - SC Kolín - A tým2 - 4 Porážka
34 34. kolo 29.01.2020 18:00 h China Golden Dragon - HC Klatovy - A tým0 - 12 Vítězství
35 35. kolo 01.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Příbram - A-tým7 - 4 Vítězství
36 36. kolo 08.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Kobra Praha - A tým2 - 1 (OT) Vítězství
37 37. kolo 12.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC David Servis ČB - A tým3 - 2 Vítězství
38 38. kolo 15.02.2020 18:00 h IHC Písek - A tým - HC Klatovy - A tým1 - 8 Vítězství
39 39. kolo 22.02.2020 18:00 h HC Klatovy - A tým - HC Tábor - A tým3 - 4 Porážka
40 40. kolo 26.02.2020 18:07 h SC Kolín - A tým - HC Klatovy - A tým3 - 2 Porážka
41 44. kolo 18.12.2019 18:00 h HC Klatovy - A tým - China Golden Dragon 11 - 1 Vítězství
42 45. kolo 04.03.2020 18:00 h HC Příbram - A-tým - HC Klatovy - A tým5 - 1 Porážka

PRODEJ VSTUPENEK

Fanshop

privesek hokejista

Chance liga

# Tým SK BO
1 Poruba 6 27:11 14
2 Jihlava 6 19:14 13
3 Sokolov 6 26:15 12
4 Vsetín 6 19:13 11
5 Slavia 5 16:10 10
6 Ústí 6 16:21 9
7 Kladno 5 19:13 8
8 Litoměřice 5 21:25 8
9 Benátky 5 16:17 7
10 Prostějov 6 19:21 7
11 Frýdek 3 11:7 6
12 Kolín 4 11:14 6
13 Havířov 5 11:14 5
14 Přerov 2 7:6 4
15 Vrchlabí 2 6:6 4
16 Třebíč 2 6:10 1
17 Šumperk 6 8:25 1
18 Kadaň 4 7:23 0