Datum so, 15. pro. 2018 Beginn 00:00
HC Benátky nad Jizerou B
Benátky
-:- SC Kolín - B

I ve druhém kolem nastříleli hokejisté kolínského béčka hodně gólů. Tentokrát ale přestřelku nedovolili jako v minulém kole, kde s Mníškem vyhráli 7:5. Tentokrát přehráli i přestříleli soupeře naprosto jednoznačně.

Rakovník B – Kolín B

1:10

Hned polovinu gólů vsítil ještě loni nejstarší hráč kolínského áčka Jiří Kadlec. Ten skóre zápasu otevřel už po půl minutě a zavřel desátou brankou. Jeho spoluhráči mu tak jeho dva sobotní trumfy určitě dobře spočítají.

Branky: 1. Kadlec (Hyšpler), 4. Pešek (Kadlec), 9. Spitzer (Sladký, Svoboda), 22. Kadlec (Pospíšil), 26. Hyšpler (Kadlec), 32. Kadlec (Novák, Pešek), 38. Svoboda (Novák), 40. Kadlec (Sladký), 48. Pešek (Svoboda), 52. Kadlec (Pešek, Hurt). Třetiny: 0:3, 1:5, 0:2.

Kolín: Hermann – Sladký, Hurt, Rejthar, Novák – Marvánek, Kadlec, Hyšpler – Spitzer, Svoboda, Pešek – Turyna, Pospíšil