Datum so, 15. pro. 2018 Beginn 00:00
HC Benátky nad Jizerou B
Benátky
-:- SC Kolín - B

Z utkání proti Hvězdě Kladno. Foto: Tereza HölzlováZ utkání proti Hvězdě Kladno. Foto: Tereza HölzlováDruhou desítku za sebou nastříleli hokejisté kolínského béčka. V domácí premiéře zazářila pětka mladíků z áčka, která se postarala celkem o polovinu branek.

Kolín B – Hvězda Kladno

10:2

Dvě branky v přesilovce, dvě v oslabení. Celkem tři z holí první lajny, pět od mladíků z áčka a dvě vypracované třetím útokem, takový byl ve zkratce nedělní zápas svěřenců Radka Smitky.

Ti v první třetině dlouho ne a ne gólmana hostí překonat, ale pak našli grif a navyšovali postupně náskok. Jen ta desátá branka, na tu se čekalo až do šedesáté minuty. Josef Pilný měl na holi desátý gól třikrát, jednou taky Rejthar a Svoboda a nakonec v oslabení musel dokonat práci Luboš Kozák. Ten tím taky završil hattrick, takže bude platit jak mourovatý.

Branky: 14. Sladký (Havelka, Pešek), 16. Kozák (Martínek), 24. Martínek (Pilný, Sladký), 26. Novák (Kopecký, Minarčík), 30. Pilný (Kozák), 33. Kozák (Martínek), 43. Hyšpler (Spitzer), 45. Kadlec (Kopecký, Minarčík), 52. Kopecký (Havelka, Minarčík), 60. Kozák (Martínek) – 21. Náprstek (Ďuračka, Havlůj P.), 45. Náprstek (Havlůj V.). Vyloučení: 5:6, navíc Vimmer OT VRAZ. Využití: 2:0. Oslabení: 2:0. Třetiny: 2:0, 4:1, 4:1. Diváci: 101.

Kolín: Hermann – Rejthar, Novák, Havelka, Sladký, Marvánek, Švanda – Hyšpler, Kadlec, Kopecký – Kozák, Martínek, Pilný – Minarčík, Spitzer, Pešek – Turyna, Svoboda, Pospíšil.