Přihlásit se

Poslední utkání B týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání B týmu

Přátelská utkání B
Datum so, 17. srp. 2019 Beginn 00:00
HC Žabonosy
Žabonosy
-:- SC Kolín - B
Kolín

Ilustrační foto. Foto: Tereza HölzlováIlustrační foto. Foto: Tereza HölzlováDalší jednoznačnou výhru vytěžilo v neděli kolínské béčko. Tentokrát si svěřenci trenéra Radka Smitky smlsli na béčku Černošic.

Kolín B – Černošice B

14:0

 

O slovo v utkání se nejprve přihlásil nejzkušenější útočník Jan Kopecký. Ten se vždy dostal s pukem mezi kruhy, podíval se, vystřelil a zavěsil. Takto se postaral o čtyři branky. K tomu využil přesilovku Minarčík, první gól po návratu do Kolína vsítil Jiří Kadlec junior, Marvánek poslal do střelecké pozice Josefa Pilného z áčka, který zavěsil pod víko. Nekompromisně zavěsil i bek Sladký a u tyčky byl pohotový na zakončení Svoboda. To bylo devět. A čekalo se, kdo zaplatí desátou branku.

 

Dvojnásobně drahou ji měl nakonec Martin Turyna. Tak se chytil za hlavu, když umístil puk do brány, místo aby zvedl ruce. Nejenže vsítil kulatou desítku, ale taky první gól po návratu do dresu s kozlem na hrudi. Dokonce pak vsítil i branku druhou. Tu po Kopeckého nahrávce připsal i Pilný z áčka a dva kousky si do tabulky střelců zakreslil i Lukáš Pešek.

 

Sečteno podtrženo, čtrnáct gólů. Z toho čtyři v přesilovce a dva dokonce v oslabení. A první nula v sezoně. Zápas a la Ježíšek.

 

Branky: 9. Kopecký (Pilný, Minarčík), 14. Kopecký (Pilný, Minarčík), 24. Minarčík (Pilný), 27. Kadlec ml. (Turyna, Svoboda), 29. Kopecký (Minarčík), 32. Pilný (Marvánek), 37. Kopecký (Jelínek, Minarčík), 48. Svoboda (Turyna, Hurt), 50. Sladký, 51. Turyna (Kadlec ml., Svoboda), 51. Pilný (Kopecký), 52. Pešek, 56. Pešek (Sladký), 60. Turyna (Hurt, Kadlec ml.). Vyloučení: 4:5. Využití: 4:0. Oslabení: 2:0. Třetiny: 2:0, 5:0, 7:0. Diváci: 150.

Kolín B: Hermann – Marvánek, Jelínek, Sladký, Hyšpler, Hurt, Švanda – Minarčík, Kopecký, Pilný – Spitzer, Král, Pešek – Turyna, Svoboda, Kadlec J ml.

privesek hokejista

B tým - Výsledky kola

No matches