Datum so, 16. úno. 2019 Beginn 16:30
TJ Sokol Solopisky z.s.
Solopisky
-:- SC Kolín - B

Z utkání proti Rakovníku B. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Rakovníku B. Foto: Jan KobzáňDalší dvoucifernou výhru na své konto v neděli připsali hokejisté kolínského béčka. Porazili béčko Rakovníka.

Kolín B – Rakovník B

11:2

Tři junioři a dva hráči z áčka doplnili v sobotu tým kolínského béčka. Hráči Kolína sice prohrávali po hezké tandemové akci soupeře 0:1, ale pak se zkoncentrovali, začali sázet jeden gól za druhým a do kabin po první třetině si nesli vedení 6:1. Tím skončily veškeré naděje hostí na body z Kolína.

Svěřenci trenéra Smitky pak posupně navyšovali ještě svůj náskok a druhou velkou slinu chytli na samotném konci, kde dali za dvě minuty tři góly a celkem brali výhru 11:2.

Dvě branky si připsal Marek Němec z áčka, který si byl nejen rozbruslit nohy, ale po jednom úspěchu zaznamenali i junioři Zugar se Zheliznyakem a obránce Jelínek z áčka. Další dvě branky si na konto připsal matador Kadlec starší, mladík Hyšpler a po jedné trefě ještě Michal Kosťa Král a Jakub Minarčík.

Branky: 8. Hyšpler (Spitzer, Hurt), 10. Kadlec st. (Král, Hurt), 11. Zugar (Němec), 14. Jelínek (Kadlec st.), 16. Minarčík (Kadlec ml.), 20. Král, 24. Němec (Kadlec ml.), 46. Hyšpler (Spitzer, Pešek), 57. Kadlec st. (Král, Hurt), 59. Němec (Kadlec ml.), 59. Zheliznyak (Král, Kadlec st.). Vyloučení: 8:13. Využití: 4:0. Oslabení: 1:1. Třetiny: 6:1, 1:0, 4:1. Diváci: 75.

Kolín: Hermann – Pokorný, Jelínek, Hurt, Sladký, Švanda, Zugar – Kadlec st., Král, Zheliznyak – Hyšpler, Spitzer, Pešek – Minarčík, Kadlec ml., Němec.