Poslední utkání B týmu

Žádné odehrané utkání!

Příští utkání B týmu

Žádné nadcházející utkání!

Z utkání proti Hvězdě Kladno. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Hvězdě Kladno. Foto: Jan KobzáňDobrý vstup do utkání znamenal pro kolínský B-tým poměrně snadné vítězství v dalším utkání Krajské soutěže mužů.

Kolín B – Hvězda Kladno

7:1

Tři góly v první třetině a tři ve druhé dodaly svěřencům trenéra Smitky ledový klid, a tak si mohli dovolit poslední třetinu dohrávat v poklidu. Díky až velkému klidu tedy jednou inkasovali, neudrželi čisté konto, ale jejich výhru to ohrozit nemohlo.

Tři ze sedmi kolínských branek vsítil obránce Sladký. Ten nejprve skóroval po kličce do bekhendu. Po této parádičce se ujala jeho tečovaná střela z kruhů a hattrick dovršil po přihrávce od Mišky do odkryté kasy.

Kromě něj se do tabulky střelců zapsali Jakub Minarčík, David Miška, Jiří Kadlec st. a Michal Král.

Branky: 9. Minarčík (Hurt), 9. Sladký (Král, Švanda), 11. Miška, 25. Sladký (Novák), 27. Kadlec st. (Sladký), 28. Sladký (Miška), 55. Král. Vyloučení: 3:4, navíc TS za faul Matuly (KLA). Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 3:0, 1:1.

Kolín B: Hermann – Hurt, Novák, Sladký, Švanda – Král, Kadlec st., Kadlec ml. – Hyšpler, Spitzer, Pešek – Minarčík, Svoboda, Miška.