Přihlásit se

Poslední utkání B týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání B týmu

Přátelská utkání B
Datum so, 17. srp. 2019 Beginn 00:00
HC Žabonosy
Žabonosy
-:- SC Kolín - B
Kolín

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňNetradičně v úterý vyjedou k utkání hokejisté kolínského béčka. V úterý 5. února předehrávají poslední utkání základní části s Benátkami. Zápas začíná na kolínském ledě v 19.45.

Kolínský B-tým v předchozích dvaceti utkání neprohrál. A to ani v těch, kdy chyběli starší zkušenější hráči a prostor dostali jen mladíci a junioři. Poslední dvacátý první zápas bude nejen zápasem o stoprocentní neporazitelnost v základní části, ale také to bude generálka na play off KSM.

 

To začíná o víkendu 16. a 17. února. Kolín, který bude již stoprocentně první ve své skupině, bude hrát se čtvrtým celkem skupiny Jih. Současná tabulka říká, že se bude jednat buď o Sokol Solopisky (ZS Černošice), nebo o TJ Spartak Příbram (ZS Příbram). Solopisky, které drží čtvrté místo nyní, hostí doma Božetice a Příbram Cvočkaře z Hořovic – oba týmy ze spodku tabulky. Svého soupeře do prvního kola vyřazovacích bojů se Kolín dozví nejprve v neděli 10. února po odehrání utkání posledního kola.

 

Play off se hraje na dvě kola. Čtvrtfinále v sobotu 16. a v neděli 17. února. Semifinále o týden později. Dva vítězové postupují do baráže. První z dvojice utkání play off se hraje na ledě hůře postaveného týmu, tedy Kolín bude domácí zápas čtvrtfinále hrát v neděli 17. února a případné semifinále v neděli 24. února. První utkání se nehraje do rozhodnutí, rozdají se body (3-1-0). Po dvojici utkání postupuje celek s vyšším počtem bodů. V případě shodného počtu bodů, rozhoduje prodloužení, případně nájezdy.

privesek hokejista

B tým - Výsledky kola

No matches