7:4 HC Buldoci Neratovice
Neratovice

Příští utkání B týmu

Žádné nadcházející utkání!

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňNejvyrovnanější zápas sezony odehráli v sobotu hokejisté kolínského béčka. V prvním utkání čtvrtfinále play off remizovali s domácími Solopisky. O postupujícím do semifinále se tak rozhodne v neděli 17. února na ledě Kolína.

Solopisky – Kolín

3:3

Kozlové sice přestříleli soupeře dvojnásobkem střel, ale co naplat, když neproměnili řadu šancí. V první třetině šli do dvougólového vedení a dalších 24 puků poslali jen do domácího gólmana. To je možná nakonec připravilo o výhru. Ale postupně.

Skóre utkání otevřel v deváté minutě Michal Kosťa Král, který v bezprostřední blízkosti dokázal bekhendem zvednout pud pod víko. Na konci dějství pak v přesilovce navýšil náskok Kadlec st. Ten dopravil do prázdné brány puk, který se po dělovce Kopeckého odrazil od mantinelu zpět.

Ve druhém dějství ale byli kozlové nedůrazní. Polevili, byli čtyřikrát vyloučení a najednou se misky vah začaly vyrovnávat. Domácí navíc proměnili přesilovku po přihrávce zpoza brány, a to jim vlilo sebevědomí do žil.

Když pak v poslední části v další přesilovce dokonce vyrovnali, oslavovali. Čekali debakl a místo něj hráli regulérně o body. Jejich radost zhatil minutku na to kolínský první útok, který po ose Kopecký-Král-Kadlec st. poslal Kolín B znovu do vedení. Ale to nebyla konečná. Kolín dalšími střeleckými pokusy pohrdl, a nakonec domácí tři a půl minuty před koncem znovu vyrovnali. Brejk dva na jednoho pro ně znamenal nejen vyrovnání, ale taky otevřenou nedělní partii o postup do semifinále a první skalp Kolína B v sezoně. Do teď totiž kozly o bod nepřipravil nikdo.

Rozhodující zápas série se hraje v neděli 17. února od 16.45 na ledě Kolína.

Branky: 9. Král (Kadlec st., Kopecký), 19. Kadlec st. (Kopecký, Král), 48. Kadlec  st. (Král, Kopecký). Vyloučení: 7:5, navíc Fára (SOL) 10 min NESP. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 1:0, 2:1.

Kolín: Herman – Skokan, Marvánek, Sladký, Pokorný, Švanda, Hurt – Kadlec st., Král, Kopecký – Kadlec ml., Spitzer, Pešek – Minarčík, Hyšpler, Miška.