Datum so, 17. srp. 2019 Beginn 00:00
HC Žabonosy
Žabonosy
-:- SC Kolín - B

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňHokejisté kolínského béčka udělali první krok k postupu do baráže. V prvním semifinálovém utkání v sestavě s pěti juniory porazili rezervu Benátek 8:2.

Benátky B – Kolín B

2:8

Chleba se lámal v první třetině. Tam šel Kolín poměrně rychle do vedení. Nejprve se ujal přesilovkový puk Sladkého, který ho od modré dovlnil do sítě. Pak Pešek dorazil za brankovou čáru svůj puk. Naopak domácí, ač měli sedmnáct pokusů, nepoměnili žádný. Ani v přesilovkách, které měli k dispozici.

Kolín pak v prostřední části náskok pohodlně navyšoval a v té poslední dvacetiminutovce se už jen v klidu dohrávalo vítězné utkání pro Kolín.

Odveta se hraje v neděli 24. února od 16.45 na ledě Kolína. Kolínu stačí remíza k postupu do baráže, ale samozřejmě bude chtít fanoušky potěšit výhrou.

Branky Kolína B: 3. Sladký (Zheliznyak, Zugar), 7. Pešek (Kadlec ml., Spitzer), 24. Zheliznyak (Minarčík), 25. Kadlec st. (Pokorný), 28. Pokorný (Spitzer), 30. Zheliznyak (Minarčík), 37. Spitzer (Kadlec ml., Marvánek), 49. Kadlec st. (Minarčík, Zheliznyak). Vyloučení: 6:8, navíc Karli 10 min OT za VRAZ a Rudolph 5+DKU za BKH. Využití: 0:3. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 1:5, 1:1. Diváci: 160.

Kolín B: Hermann – Sladký, Zugar, Marvánek, Horák, Hurt, Pokorný – Minarčík, Kadlec st., Zheliznyak – Kadlec ml., Spitzer, Pešek – Pilný R., Miška.