Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

středa 15.9. 14.30-zápas

čtvrtek 16.9., 14.45-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední utkání B týmu

KLM
Datum ne, 12. zář. 2021 Beginn 16:15
SC Kolín - B-tým
Kolín
13:1 HC Rytíři Vlašim - A-tým
Vlašim

Příští utkání B týmu

KLM
Datum ne, 19. zář. 2021 Beginn 16:00
SC Kolín - B-tým
Kolín
-:- HC Poděbrady - A-tým
Poděbrady

 Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňPrvní barážové utkání kolínští hokejisté nedohráli. V Neratovicích se po dvou třetinách rozbila rolba a kvůli nezpůsobilé hrací ploše bylo utkání předčasně ukončeno. Protože byla odehrána více než polovina utkání, měl by platit výsledek dosažený po dvou třetinách, tedy výhra Kolína 4:2.

Neratovice – Kolín B

2:4

 

Kozlové ale museli dotahovat náskok domácích. V první třetině se totiž díky vyloučením nedostali pořádně do tempa, a navíc v poslední minutě, deset sekund před koncem smolně inkasovali. Gólmana zradila v oslabení rozehrávka zpoza brány. K puku se dostali domácí, a i když do střely padal Kadlec i gólman Martínek, puk za brankovou čáru prošel.

 

Hned v úvodu druhého dějství, ale Kopecký peckou pod víko ukázal, že Kolín přijel do Neratovic vyhrát a zanedlouho to potvrdil znovu. To už ale po akci celého útoku. Král zpoza brány našel na kruzích Kadlece, ten ihned poslal na druhou stranu Kopeckému a ten umístil přesně nad ležícího gólmana.

 

Domácí se na chvíli ještě vrátili do hry, když po čtyřech sekundách proměnili od modré další přesilovku. Pak ale dvakrát vyhodili kotouč z obranného pásma a dvojnásobné oslabení nepřežili. Kozlové využili jak pět na tři, tak pět na čtyři. Nejprve Kadlec st, dokonal akci po ose Skokan-Král-Kadlec, pak se naskytla dálnice pro Kadlece st., který nechal puk do tandemu Kopeckému, který dokonal hattrick – 2:4.

 

Třetí třetiny se fanoušci nedočkali. V Neratovicích se rozbila rolba, a protože nebyl upraven led, a navíc zůstala v ledě díra po rozbité rolbě, nebylo utkání pro nezpůsobilou hrací plochu dohráno. Protože byla odehrána více než polovina utkání, měl by platit výsledek 4:2 pro Kolín. O osudu utkání ale ještě musí rozhodnout svaz.

 

Branky Kolína B: 24. Kopecký (Kadlec st.), 30. Kopecký (Kadlec st., Král), 35. Kadlec st. (Král, Skokan), 36. Kopecký (Kadlec st.). Vyloučení: 4:6. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:4. Diváci: 156.

Kolín B: Martínek – Skokan, Marvánek, Švanda, Horák, Pokorný, Hurt - Král, Kadlec st., Kopecký – Zheliznyak, Spitzer, Pešek – Minarčík, Kadlec ml., Miška

Permanentky 2021/22

Vstupenky 2021/22

B tým - Výsledky kola

No matches