Přihlásit se

Poslední utkání B týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání B týmu


Žádné nadcházející utkání!

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňDnes pokračuje baráž o postup do KLM druhými zápasy. Kolín v tom svém vyzve na domácím ledě v derby Kutnou Horu. Zápas slibuje zajímavou podívanou, a především po dlouhé době právě duel se sousedem. Přijďte fandit Kolínu!

Zápas začíná na kolínském ledě v 16.15. Budou otevřeny dvě pokladny, jedna u jezera, jedna u pekárny.  Vstupné na barážové utkání bude činit 50,-Kč.

 

A co vás čeká? Pravděpodobně vyrovnané utkání a boj o důležité tři body do barážové tabulky. Tu po prvních pátečních zápasech vede Kutná Hora, který vyhrála 6:2 nad Sedlčany. Kolín B je druhý, protože vyhrál nad Neratovicemi 4:2. Nutno zde dodat, že utkání nebylo dohráno pro rozbitou rolbu a nezpůsobilou ledovou plochu. Protože ale byly již odehrány dvě třetiny, měl by zůstat výsledek, který v tu dobu byl.

 

Kutá Hora v základní části skončila poslední ve své skupině, ale na rozdíl od Neratovic z vedlejší skupiny, které ani jednou nevyhráli za tři body, vyhrála pětkrát a celkem získala 24 bodů. Kolín B je stále letos bez porážky a šňůru by chtěl natáhnout, ale derby bude asi nejtěžší z barážových utkání.

privesek hokejista

Tabulka KLM

 gestures single tap

B tým - Výsledky kola

No matches