Přihlásit se

Poslední utkání B týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání B týmu


Žádné nadcházející utkání!

Z utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňDerby v baráží o KLM vyznělo pro kozly. Kolín B bral výhru ale až v prodloužení. V barážové tabulce tak je na prvním místě jeden bod právě před Kutnou Horou.

Kolín B – Kutná Hora

2:1 pp

 

Byla to těsná bitva, ve které měl chvíli víc ze hry Kolín, chvíli Kutná Hora. Oba celky se v aktivitě a střelbě střídaly. Do vedení se dostala v první třetině Kutná Hora, která využila nevyhozeného kotouče a osamocený Javůrek před bránou nemohl minout.

 

Kolín po nervózní druhé třetině, kdy právě pustil hosty do hry, vyrovnal hned v první minutě poslední části. Kopecký ve středním pásmu dobře zapracoval. Vyzval Kadlece pukem za beky a byl to gól. Oba týmy pak měly velkou šanci na vedoucí gól. Ale Pešek lízl jen tyč, na druhé straně Hermann vyškrabával puk na brankové čáře, takže po základní hrací době skončilo utkání nerozhodně 1:1.

 

Rozhodnou mělo pětiminutové prodloužení tři na tři. To nakonec trvalo jen třicet pět sekund. Kozlové byli na puku a vyčkávali, vyčkávali s rozehrou, až ten správný moment přišel. Tentokrát Kadlec starší poslal za beky do pásmu Kopeckého. Ten se vybruslil gólmana, položil ho a mazácky si stáhl puk a kličkou do bekendu rozhodl utkání pro Kolín B.

 

Ten se díky výhře 2:1 pp posadil po prvním barážovém víkendu do čela tabulky. Na druhou Kutnou Horu má jeden bod náskok.

 

Branky: 41. Kadlec st. (Kopecký), 61. Kopecký (Kadlec st., Skokan) – 12. Javůrek (Rudolfský, Dytrych). Vyloučení: 5:5, navíc Kopecký (KOL) 10 min OT za ZHK. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0 – 1:0. Diváci: 554.

Kolín B: Hermann – Skokan, Marvánek, Švanda, Horák, Hurt, Pokorný – Král, Kadlec st., Kopecký – Zheliznyak, Spitzer, Pešek – Minarčík, Kadlec ml., Pilný R.

Kutná Hora: Jelínek – Grauer, Siváček, Švejda, Křeček, Chmelař, Havelka – Javůre, Tvrdík, Beran, Rudolfský, Klazar, Šváb, Tvrdík, Dytrych, Jelínek.

privesek hokejista

Tabulka KLM

 gestures single tap

B tým - Výsledky kola

No matches