Přihlásit se

Poslední utkání B týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání B týmu


Žádné nadcházející utkání!

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňVíkend bez hokeje? Rozhodně ne! I když kozlové z áčka mohou odpočívat a nabírat síly na semifinálové boje, kolínské béčko čeká druhý barážový víkend. Dnes od 20.00 doma hostí Sedlčany.

Hokejisté béčka si již této víkend mohou zajistit stoprocentní postup do KLM. Po dvou utkáních vedou o bod tabulku před druhou Kutnou Horou. A o tomto víkendu je čekají dvě utkání se Sedlčany. V pátek 8. března doma od 20.00, v neděli 10. března od 17.00 v Sedlčanech.

 

Kolín zatím obě utkání vyhrál, 4:2 nad Neratovicemi a 2:1 pp nad Kutnou Horou. Sedlčany mají dva body. Prohrály 2:6 s Kutnou Horou, ale vyhráli 4:3 po prodloužení nad Neratovicemi. Jsou tedy v tabulce třetí, dva body za Kutnou Horou.

 

Sedlčany skončily ve své tabulce základní skupiny na druhém místě, ale v posledním kole play off přejely vítěze základní části skupiny jih. Žebrák porazily 4:2 a 10:1 a postoupily až do baráže. Sedlčany byly týmem, který ve skupině jih střílel nejvíce branek, necelých šest za zápas. A zároveň nejméně inkasoval, necelé tři góly na utkání. Kolín B na tom byl ve své skupině podobně. Jenže coby nejlépe střílející tým sázel průměrně více než 8 branek na zápas a coby nejméně inkasující tým inkasoval necelé dvě branky na jeden zápas.

 

Kolín B doposavad v letošní sezoně stále neprohrál. Jednou remizoval v play off se Solopisky 3:3 (utkání se nehrála do rozhodnutí) a naposledy ztratil bod se zachraňující se Kutnou Horou za výhru 2:1 v prodloužení. Červený puntík znamenající prohru ale na svém kontě ještě nemá.

Kozlové chtějí, aby tomu tak bylo i po dalším víkendu. Tým Sedlčan ale neznají a slibuje se další napínavý barážový zápas.

privesek hokejista

Tabulka KLM

 gestures single tap

B tým - Výsledky kola

No matches