Datum so, 17. srp. 2019 Beginn 00:00
HC Žabonosy
Žabonosy
-:- SC Kolín - B

Z utkání proti Sedlčanům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Sedlčanům. Foto: Jan KobzáňV jednoznačnou záležitost se proměnilo páteční barážové utkání Kolína B proti Sedlčanům. Jasno bylo už po první třetině, kterou kozlové vyhráli 4:0, jasněji ještě po té druhé, kdy na světelné tabuli svítil stav 8:0.

Kolín B - Sedlčany

10:1

Kozlové se se štěstím trefili už ve třetí minutě. To Královu přihrávku před bránu srazil do kasy vlastní hráč. A tím možná rozhodl celý zápas. Kozlové totiž své vedení už jen navyšovali a hosté se nemohli dostat do tempa. Podařilo se jim to až na konci utkání, kdy Kolín B dostali trochu pod tlak a gólmana Martínka zasypali patnácti střelami.

Jenže to už bylo za stavu 10:1 a nebylo co řešit. Kolínská první pětka rozhodla už dávno před tím. Po Králové gólu na střídačku dávali Kadlec st. a Kopecký. Kopecký dal celkem dvě branky, Kadlec po hattricku ještě vsítil v závěru desátou branku mužstva.

Kromě nich úřadovali i mladíci Spitzer s Hyšplerem.

Kolín B stále vede barážovou tabulku. Na třetí Sedlčany má náskok šesti bodů. Ve hře jich je ještě devět. Matematika je tedy jasná. Pokud kozlové vyhrají ještě v neděli 10. března v Sedlčanech, stoprocentně již postupují do KLM. A to bez ohledu na to, jak by dopadly závěrečné dva duely příští víkend.

Branky: 3. Král (Kopecký), 9. Kadlec st. (Kopecký), 16. Kadlec st. (Kopecký, Král), 18. Kopecký (Kadlec st., Král), 26. Kopecký (Král), 39. Spitzer (Kadlec ml., Švanda), 40. Hyšpler (Zheliznyak), 40. Král (Kadlec st., Marvánek), 41. Kadlec st. (Kopecký, Král), 57. Kadlec st.. Rozhodčí: Krivák, Soukup - Marvan, Tasch. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 4:0, 4:0, 2:1. Diváci: 328.

Kolín B: Martínek - Skokan, Marvánek, Sladký, Švanda, Hurt, Horák - Král, Kadlec st., Kopecký - Kadlec ml., Spitzer, Pešek - Minarčík, Hyšpler, Zheliznyak.