Datum so, 17. srp. 2019 Beginn 00:00
HC Žabonosy
Žabonosy
-:- SC Kolín - B

Kolínští hokejisté béčka v neděli 10. března vybojovali postup do KLM. V baráži dvě kola před koncem zařídili čtvrtou výhru a dostatek bodů na postup.

Sedlčany – Kolín

1:9

Odveta se Sedlčany vyznívala od začátku znovu pro kozly. Jen s tím rozdílem, že se domácí dlouho drželi na nízkém rozdílu vstřelených branek. Ovšem znovu inkasovali poprvé celkem brzo. V Kolíně to bylo po vlastňáku, v Sedlčanech po inkasovaném gólu ve vlastní přesilovce. Kadlec st. se probojoval do pásma, předal Kopeckému, ten na kruhu stáhl a trefil pod víko. Na konci třetiny Kadlec sám trefil mezi betony, a tak si kozlové nesli do kabin dvougólové vedení.

To navýšili ve druhé třetině až na 6:1 a bylo jasné, že hrají další vítězné utkání. Tentokrát se kromě nejzkušenější útočné trojice Král, Kadlec st. a Kopecký gólově prosadili i další hráči. Pět gólů z devíti dali mladíci. Dva si připsal Lukáš Pešek, jeden Jiří Hyšpler, jeden Vasyl Zheliznyak a ten pátý obránce Bohumil Sladký.

Touto výhrou si Kolín B již definitivně zajistil postup do KLM. Sice ještě budou dva barážové zápasy, ale Kolín má již nyní tolik bodů, že jeho postup ohrozit nic nemůže. V pátek od 19.30 čeká Kolín B utkání v Kutné Hoře a poslední utkání sezony a baráže odehraje doma v neděli 17. března od 13.30 proti Neratovicím.

Branky Kolína B: 5. Kopecký (Kadlec st.), 16. Kadlec st., 24. Král (Kadlec st., Kopecký), 33. Hyšpler (Minarčík, Hurt), 37. Sladký (Hyšpler, Minarčík), 40. Pešek (Kadlec ml.), 51. Zheliznyak (Hurt), 52. Kopecký (Král, Kadlec st.), 52. Pešek (Spitzer). Rozhodčí: Jelínek, Kálal – Karda, Noga. Vyloučení: 4:3, navíc 2x nájezd (SED). Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 428. Třetiny: 0:2, 1:4, 0:3.

Kolín B: Martínek – Marvánek, Sladký, Hurt, Švanda – Král, Kadlec st., Kopecký – Kadlec ml., Spitzer, Pešek – Minarčík, Hyšpler, Zheliznyak.