KLM
Datum ne, 22. zář. 2019 Beginn 17:15
-:- HC Čáslav - A-tým
Čáslav

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňDo přípravy vstoupili hokejisté kolínského béčka vítězně. Porazili Žabonosy 5:3.

První třetina naznačila, že béčko posílené o hráče z áčka nebude mít v zápase příliš starostí. I to vedlo k mírnému polevení od druhé třetiny. I tak ale svěřenci trenéra Smitky dosáhli na vítězství. Zatímco oni tak svůj první zápas na Derby cupu vyhráli, hráči Žabonosy prohráli už podruhé. V týdnu už totiž sehráli první zápas turnaje, v Poděbradech. Prohráli tam 5:10.

Druhý zápas má Kolín B na programu v neděli 18. srpna od 17.00 na ZS Kolín proti Poděbradům.

Branky: 24. Beňovský (Skokan S.), 24. Beňovský (Mejzr, Hrachovec), 43. Hrachovec (Mejzr) – 13. Martínek R. (Spitzer), 14. Kadlec st. (Ježek), 18. Černý, 24. Martínek R. (Spitzer), 49. Kadlec st. (Pešek).

Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Třetiny: 0:3, 2:1, 1:1.

Žabonosy: Miřátský – Procházka, Lakota, Honz, Beňovský, Hutla, Hrachovec, Kubát, Kedršt, Skokan S., Kunášek J., Mejzr, Hlaveš, Čtvrtečka ml.

Kolín B: Martínek O. – Křeček, Nutil, Sladký, Hyšpler – Ježek, Kadlec st., Zhelyzniak – Kozák, Martínek R., Černý – Spitzer, Pešek.