Datum ne, 17. lis. 2019 Beginn 18:00
SC Kolín - B
-:- HC Slavoj Velké Popovice - A-tým
Velké Popovice

Z utkání proti Poděbradům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Poděbradům. Foto: Jan KobzáňKolínští hokejisté vyhráli i druhý zápas Derby Cupu. Na domácím ledě si poradili s Poděbrady. I když nakonec až v prodloužení.

V první třetině otevřel skóre Kolín. Ubránil oslabení a hned po něm dorážel Pešek, který přidal ještě druhou branku na konci dějství. Ve druhém zvyšoval Kadlec už na 3:0, když přesně do růžku zamířil z mezikruží. Hosté ale chvíli na to snížili a drželi se ve hře.

Nakonec vybojovali remízu. V poslední třetině totiž dvěma góly vyrovnali. Jednou dokonce ve vlastním oslabení. V prodloužení tři na tři to byla ale jasná záležitost. Zkušený Kadlec dal přesně po čtyřiceti šesti vteřinách vítěznou branku.

Branky Kolína B: 3. Pešek (Ježek), 16. Pešek (Ježek), 28. Kadlec st. (Pešek), 61. Kadlec (Zheliznyak)

Kolín B: Hermann – Jelínek R., Skokan, Sladký, Zugar – Ježek, Kadlec st., Zheliznyak – Spitzer, Pešek, Hyšpler – Zelený, Jindra.

Poděbrady: Špaček (od 41. Bílek) – Toupal, Šafra, Záměčník, Kejdana, Hrdina, Tuma, Jelínek A., Brandejský, Pácal, Žalud, Kosinka