Datum ne, 17. lis. 2019 Beginn 18:00
SC Kolín - B
-:- HC Slavoj Velké Popovice - A-tým
Velké Popovice

Z utkání proti Žabonosům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Žabonosům. Foto: Jan KobzáňHokejisté kolínského béčka vyhráli i třetí utkání Derby cupu. Podruhé porazili Žabonosy. Na domácím ledě 7:3.

Rozhodující náskok si vytvořili hned v první třetině. To se nejprve Robin Martínek vyznamenal nechytatelnou střelou v přesilovce. Pak u tyčky Sladký doklepl z první Mašínův puk. A do třetice si Lukáš Skokan vyměnil kotouč s Pilným, aby sám gólově zakončil.

V prostředním dějství, kdy kolínští přidali do branky hostí dva puky, Žabonosy snížily. Trefa pod víko, ve hře čtyři na čtyři gól po ledě a vlastňák Sladkého znamenaly průběžný stav 5:3.

Víc branek ale hráči Žabonos na svých hokejkách nenašli. Domácí navíc navýšili ještě dvěma góly, a tak brali konečnou výhru 7:3.

Další zápas Kolína B na turnaji je hned v neděli 25. srpna od 17.00 doma proti Kutné Hoře.

Branky: 6. Martínek R:, 6. Sladký (Mašín), 20. Skokan L. (Pilný), 33. Zhelyzniak (Kadlec st., Ježek), 36. Martínek R., 44. Martínek R. (Zhelyzinak, Ježek), 54. Zhelyzniak (Kadlec st.) – 29. Beňovský, 39. Honz, 40. Procházka (Skokan S.). Vyloučení: 4:5, navíc Kunášek J. 10 min NESP. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 2:3, 2:0.

Kolín B: Martínek O. – Nutil, Skokan L., Sladký, Pilný, Křeček – Ježek, Kadlec st., Zhelyzniak – Kozák, Martínek R., Mašín – Hyšpler, Pešek.