KLM
Datum ne, 22. zář. 2019 Beginn 17:15
-:- HC Čáslav - A-tým
Čáslav

Z utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňKutná Hora poprvé v turnaji zvítězila, Kolín B poprvé prohrál. Tak by dal shrnout nedělní zápas Derby cupu, který byl k vidění na kolínském ledě.

Kutnohorští urvali začátek utkání. Dali dva rychlé góly. Po dvou a půl minutách vedli 2:0, a už vedení nepustili. Ve druhé třetině se kozlové dotáhli na rozdíl jedné branky zásluhou Hyšplerovy trefy z úhlu, ale v poslední části si nechali v oslabení kutnohorské hráče znovu odskočit. Ještě zdramatizovali sami v přesilovce a měli pak ještě víc jak půlku třetiny k vyrovnání. Ale nepovedlo se.

Další utkání Kolín B sehraje v neděli 1. září na ledě Poděbrad. Od 18.00.

Branky: 26. Hyšpler (Ježek, Horák), 48. Pešek (Sladký, Ježek) – 2. Klazar (Vaněk, Jelínek M.), 3. Dytrych (Rudolfský, Javůrek), 41. Klazar (Jiráň). Vyloučení: 8:10. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:2, 0:0, 1:1.

Kolín B: Hermann – Jelínek R., Nutil, Sladký, Křeček, Horák, Kopecký Josef – Kadlec st., Ježek, Kadlec ml. – Hyšpler, Pešek, Zhelyzniak – Zelený, Barták J., Havránek.

Kutná Hora: Pekař – Grauer, Bašus, Švejda, Kopecký Jan, Havelka, Dytrych, Rudolfský, Javůrek, Jelínek M., Jiráň, Klazer, Tvrdík, Sádlo, Fišar, Socha, Vaněk.