Datum ne, 15. pro. 2019 Beginn 17:00
HC Příbram - B-tým
Příbram B
-:- SC Kolín - B

Kozlové vítězí i ve druhém kole. Na domácím ledě poráží Čáslav. Ta zatím stále zůstává bez bodu. Kolín jich má šest.

Kolínští hokejisté se dostali do vedení už v první minutě. Po dvaceti osmi vteřinách Kopecký využil vůbec první střely utkání ke skórování. Kozlové pak ubránili dvě oslabení a udeřili znovu. Z nenápadné pozice prostřelil gólmana Bohumil Sladký. Hosté však na tento druhý gól reagovali. Ujala se jejich bekhendová střela z předbrankového prostoru – 2:1.

Na branky kozlů ve druhé třetině už ale Čáslavští odpověď nenašli, a to bylo rozhodující. Nejprve zahrozil Kadlec starší z brejku tyčkou. Pak Kolínští vystrčili růžky v oslabení. Ocitli se v akci tři na jednoho, a to se v oslabení proměňuje. Po přihrávkách Sladkého a Kadlece st. vsítil už druhý gól Kopecký.

Ten samý hráč pak na další dva přihrál. Nejprve v přesilovce. Tam se chystal ke střele a ohrožení hattricku, ale natáhl na sebe hráče a puk poslal k tyčce na Kadlece st., který z úhlu chytře početní výhodu proměnil. Pak Kopecký vybídl před brankou ke střele Kadlece mladšího a ten se trefil mezi nohy. To kozlové vedli už 5:1.

Čáslav se ještě snažila s výsledkem něco udělat, ale i když kozly v utkání přestřílela, nebylo jí to nic platné. Stejně jako snížení z padesáté minuty. To upravilo jen výsledek na konečných 5:2.

Branky: 1. Kopecký (Pilný), 10. Sladký B., 30. Kopecký (Kadlec st., Sladký B.), 35. Kadlec st. (Kopecký), 44. Kadlec ml. (Kopecký) – 14. Borovanský (Sladký J.), 50. Lang (Vlach). Rozhodčí: Valda – Kotek, Pazourek. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0 Oslabení: 1:0. Třetiny: 2:1, 2:0, 1:1. Diváci: 204.

Soupiska Kolín B: Martínek O. (Hermann) – Skokan, Pilný, Sladký, Křeček, Nutil – Kadlec ml., Kadlec st., Kopecký, Zheliznyak, Semirád, Pešek, Ježek, Spitzer, Hyšpler.