Datum ne, 17. lis. 2019 Beginn 18:00
SC Kolín - B
-:- HC Slavoj Velké Popovice - A-tým
Velké Popovice

Z utkání proti Mělníku. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Mělníku. Foto: Jan KobzáňNervydrásající utkání sehráli v neděli hokejisté kolínského béčka. V utkání dvakrát dotahovali, ale nakonec brali vítězství. Poslední vteřiny ale nebylo rozhodnuto.

Kolín B – Mělník

5:3

Na první dva góly hostů reagovala kolínská rezerva dvěma přesilovkovými trefami. Tu první zařídil Kopecký, když prudce dorazil vlastní střelu. U té druhé Kopecký z kruhů poslal puk na vrchol na Skokana, ten našel volného Semiráda na druhém kruhu a ten bekhendem zakončil – 2:2.

Kolín B šel pak do vedení. Kadlec nejstarší cinkl puk do brány o tyčku a ve čtyřicáté deváté minutě vyškolil gólmana Kopecký. Kolínu sice hrozil brejk, ale na modré zachytili puk, který hráč s číslem 46 poslal před bránu, kde byl Kopecký úplně sám. Smlsl si na gólmanovi, a dal Kolínu dvoubrankovou výhodu.

Tak ale zmizela osm minut před koncem, a dokonce při kolínské přesilovce. Chyba při hře dozadu a možnost mnoha dorážek znamenala, že se hosté vrátili do hry – 4:3. Tlačili pak o sto šest. V poslední minutě dokonce v přečíslení šest na čtyři trefili taky tyč. Ale vyrovnat nedokázali. Naopak Kolín v poslední vteřině zvýšil do prázdné brány na konečných 5:3.

Branky Kolína: 14. Kopecký (Kadlec J. st.), 22: Semirád (Skokan, Kopecký), 27. Kadlec J. st. (Kopecký, Ježek), 49. Kopecký (Ježek, Kadlec J. st.), 60. Kadlec J. st. (Pilný). Vyloučení: 3:4, navíc KUBICA (MEL) 10 min za ZHK. Využití: 2:0. Oslabení: 1:1. Třetiny: 1:2, 2:0, 2:1.

Kolín B: Hermann – Skokan, Nutil, Sladký, Křeček, Hyšpler, Pilný – Kadlec J. ml., Kadlec J. st., Kopecký, Kadlec A., Semirád, Pešek, Spitzer, Ježek, Zheliznyak.